Montážny pracovník/-čka

BOVI-RENA s.r.o.

Miesto práce
Pražská 2, Nitra
Termín nástupu
03.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,40€/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž malých dielov z plastu, práca v sede na 2 zmeny pondelok-piatok (6-14/14-22:00), zriedka sobota.

- hodinová mzda 3.40€ + výkonnostá zložka (podľa počtu zmontovaných kusov),
- ručná montáž, zaškolíme,
- zaujímavá nenáročná práca v príjemnom prostredí, malý bezkonfliktý kolektív, prestávka každé dve hodiny, kavičku dopredu zalievame, klimatizované priestory,
- pravidelná štvrťročná prítomnostná odmena 67€, príplatok 25% za sobotu, stravné lístky 4,50€ v plnej výške hradené zamestnávateľom, príspevok hradený zo soc. fondu na stravu,
- parkovanie v areáli firmy,
- ponúkame aj brigádu cez agentúry (Mamut, ProAct People) - 3€/hod.

Zašlite nám Váš životopis, vybraných uchádzačov budeme telefonicky pozývať na pracovný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.9.2018 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

dobrý zrak, manuálna zručnosť a precíznosť

Firma BOVI-RENA, s.r.o. sa už 17 rokov zaoberá tampónovou potlačou pre priemyselné odvetvia a montážou vpichovacích pomôcok pre diabetikov. Sídli na sídlisku Klokočina, v spodnej časti za židovským cintorínom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Pražská 2
94911 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Janka Volařík
E-mail: poslať životopis
ID: 3166010   Dátum zverejnenia: 7.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,40€/hod