Samostatný konštruktér

BOVI-AISA, s.r.o.

Slnečná 22, 915 01 Nové Mesto n/V, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
01.11.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj a konštruovanie jednoúčelových strojov a zariadení
Vytváranie 3D modelov a výkresovej dokumentácie pre výrobu
Spolupráca pri oživovaní strojov
Skúšanie strojov, vývoj technológie
Technická podpora pri zavádzaní zariadení do prevádzky
Aktívna práca v rámci celého projektového tímu

Práca na jednu zmenu, malý kolektív, stabilná, zabehnutá firma s 25-ročnou históriou, bezplatné stravovanie

Profesijné životopisy s motivačným listom posielajte na adresu [email protected]
Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatný, tvorivý, precízny, zodpovedný, komunikatívny, schopný pracovať v kolektíve, nefajčiar

Výroba jednoúčelových strojov pre automobilový a medicínsky priemysel.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3194075  Dátum zverejnenia: 21.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou