Výrobný majster montáže

Bourbon Automotive Plastics Dolný Kubín, s.r.o., v skratke Bourbon AP Dolný Kubín, s.r.o.

Miesto práce
M. R. Štefánika 2694, 026 01 Dolný Kubín
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacNástupná základnej mzdy od 1200 + 100€ bonus za výsledky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za plynulý priebeh výroby montáže,

Zodpovedný za celkovú operatívu montáže,

Zodpovednosť za zaradenie zamestnancov, sledovanie dochádzky, podklady pre personálne oddelenie pre mzdové účely

Dôsledná a účinná kontrola plnenia úloh podriadených pracovníkov

Zodpovedný za poriadok a FIFO na montáži

Zodpovednosť za plnenie a sledovanie výkonových noriem

Zabezpečí včasný a bezchybný štart operatívy zmeny

Zabezpečí, aby výroba dodržiavala výrobný plán

Zabezpečuje splnenie cieľov kvality a prevenciu kvalitatívnych rizík

Aktívna účasť na akčných plánoch na zákaznícke reklamácie alebo preventívne aktivity

​práca pre stabilnú nadnárodnú spoločnosť
​- zamestnanie v hlavnom pracovnom pomere
​- príplatky noc, wd, nadčas, platené nad rámec Zákonníka práce
​-finančný príspevok na stravu 4,70 eur
​- mesačný a ročný bonus
​- príspevok na dochádzanie
​- bonus za doporučenie nového zamestnanca​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, manažment, automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

SŠ vzdelanie s maturitou, organizačné a riadiace schopnosti, min. 2-ročné skúsenosti s vedením ľudí, základné znalosti plastovej výroby, práca s PC, obsluha zdvíhacej plošiny

Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových komponentov do interiérov a exteriérov automobilov, ako sú lakované ozdobné lišty, lakované ozdobné prvky interiéru a vzhľadové interérové diely. Výrobná činnosť predstavuje lisovanie plastov, povrchovú úpravu lakovaním a montážne práce. Spoločnosť je súčasťou francúzskej spoločnosti GROUPE PLASTIQUES DU VAL DE LOIRE so sídlom v Langeais.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4838572  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac