Quality engineer Junior - Inžinier kvality Junior

Bourbon Automotive Plastics Dolný Kubín, s.r.o., v skratke Bourbon AP Dolný Kubín, s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín, , aut.st., M. R. Štefánika, Dolný Kubín
Termín nástupu
asap
1 500 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda od 1800eur. Finálna mzda závisí od skúseností kandidáta. Práca je na 1 zmenu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Spolupracuje s vývojovými centrami spoločnosti transfere nových projektov do PVL DK, spracováva jeho požiadavky a tlmočí ich príslušným výrobným oddeleniam
* Spolupracuje s výrobnými tímami pri nábehu nových produktov
* Vykonáva školenia kvality ohľadom nových projektov
* Riadi aktualizáciu dokumentácie nových projektov, zabezpečuje preklad dokumentov kvality do slovenského alebo anglického jazyka, aktualizuje kontrolné plány
* Pre S/R charakteristiky dostáva podklady z vývojového centra vo forme špecifikácií, výkresov a zákazníckych požiadaviek. Na ich základe prenesie definované charakteristiky do Kontrolných plánov, inštrukcií, Auditov produktu a Rekvalifikácie. Ďalej informuje kompetentných ľudí – SQA, Zákaznícky kontakt, Metrológ
* Informuje príslušné výrobné oddelenia o zmenách v projekte a riadi zmeny vo výrobnej dokumentácii
* V rámci svojich zodpovedností sa podieľa na plnení cieľov realizáciu projektu, plánovanie projektov
* Priama zodpovednosť za prípravu a zavedenie nových projektov z hľadiska kvality
* Pracuje v tíme a zúčastňuje sa porád týkajúcich sa nových projektov a modifikácií
* Vykonáva audity pracovísk
* Dodržiava bezpečnostné predpisy a zásady ochrany životného prostredia, používa p
predpísané OOPP
* Udržiava čistotu na pracovisku a v jeho okolí
* Vykonávať ostatné a súvisiace pracovné činnosti založené na žiadosti manažéra

Ponúkame Vám nasledovné benefity:
Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
Mesačný a ročný bonus.
Príspevok na dochádzanie.
Bonus za doporučenie nového zamestnanca.
Príspevok na stravné vo výške 4,70 Eur.
Každoročné prehodnotenie mzdy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti kvality vo výrobnej spoločnosti Počet rokov praxe

Počet rokov praxe

2

-znalosť procesov kvality vo výrobnej spoločnosti
-znalosť IATF štandardov
- VŠ vzdelanie, základné znalosti nástrojov kvality,
ISO TS 16949, interný audítor,
ANJ komunikatívne, zmysel pre presnosť a zodpovednosť
Znalosť práce s PC – Word, Excel

Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových komponentov do interiérov a exteriérov automobilov, ako sú lakované ozdobné lišty, lakované ozdobné prvky interiéru a vzhľadové interérové diely. Výrobná činnosť predstavuje lisovanie plastov, povrchovú úpravu lakovaním a montážne práce. Spoločnosť je súčasťou francúzskej spoločnosti GROUPE PLASTIQUES DU VAL DE LOIRE so sídlom v Langeais.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Miroslava Punová
Tel.: +421915494583
E-mail: poslať životopis
ID: 4742370  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac