Vedúci lakovacej linky

Bourbon Automotive Plastics Dolný Kubín, s.r.o., v skratke Bourbon AP Dolný Kubín, s.r.o.

Miesto práce
M. R. Štefánika 2694, 026 01 Dolný Kubín
Termín nástupu
ASAP
2 500 - 5 000 EUR/mesiacNástupná mzda od 2500 eur. Uvádzame minimálnu úroveň nástupnej mzdy, konečná výška mzdy závisí od predchádzajúcich skúseností a praxe kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre túto pozíciu ste vhodný kandidát ak spĺňate nasledovné;

-prax v riadení a vedení tímu zamestnancov
-prax v dôslednom kontrolovaní plnenia úloh podriadených zamestnancov
-minimálne 3 ročnú skúsenosť s lakovacími linkami
-znalosť anglického jazyka na hovorovej úrovni
-znalosť robotov ABB a/alebo Fanuc je
-vedieť plniť výrobné normy a dodržiavať výrobný plán
-vedieť zabezpečiť a implementovať zmeny s cieľom dosiahnuť výrobné ciele
-mať zodpovednosť za bezpečnosť a čistotu na pracovisku

Naši zamestnanci majú k dispozícii nasledovné benefity;

Práca pre nadnárodnú spoločnosť.
Príplatky: noc, víkend, nadčas platené nad rámec Zákonníka práce.
Ročný a mesačný bonus.
Bonus za doporučenie nového zamestnanca.
Príspevok za dochádzanie.
Príspevok na stravné vo výške 4,50 eur.
Každoročné prehodnocovanie mzdy.
Multisport karta

Ďakujeme uchádzačom za zasielanie životopisov v slovenskom aj anglickom jazyku. Kontaktovať budeme tých čo spĺňajú uvedené požiadavky. Pripojte prosím Váš súhlas so spracovaním osobných údajov. Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, projektové, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Hľadáme kandidáta so silnými organizačnými schopnosťami. Skúsenosťami s vedením tímu zamestnancov v priemyselnej výrobe, s prirodzenou autoritou. Výhodou sú skúsenosti z automobilového priemyslu, s aktívnym a dynamickým prístupom pri riešení problémov.

Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových komponentov do interiérov a exteriérov automobilov, ako sú lakované ozdobné lišty, lakované ozdobné prvky interiéru a vzhľadové interérové diely. Výrobná činnosť predstavuje lisovanie plastov, povrchovú úpravu lakovaním a montážne práce. Spoločnosť je súčasťou francúzskej spoločnosti GROUPE PLASTIQUES DU VAL DE LOIRE so sídlom v Langeais.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4367837  Dátum zverejnenia: 3.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac