Skladník -zásobovač liniek

Bourbon Automotive Plastics Dolný Kubín, s.r.o., v skratke Bourbon AP Dolný Kubín, s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
ihned
739 EUR/mesiacZákladná nástupná mzda je vo výške 739 eur + 95 eur + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zásobovanie jednotlivých výrobných oddelení materiálom, komponentami a prázdnymi baleniami zo skladu v nadväznosti na požiadavky výroby
Kontrola a čistenie prázdneho balenia
Príjem a výdaj materiálu do výroby a príjem hotových výrobkov z výroby

- benefity vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy- práca pre stabilnú nadnárodnú spoločnosť
- práca na hlavný pracovný pomer (nie cez agentúru)
- príplatky noc, wd, nadčas, sviatok platené nad rámec Zákonníka práce
- mesačný a ročný bonus
- bonus za odporučenie nového zamestnanca
- príspevok za dochádzanie
- stravné lístky v hodnote 4,50 eur

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosíme zasielať mailom na uvedenú adresu.
Oslovíme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Logistika

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

podmienkou sú skúsenosti s obsluhou motorového vozíka, potrebné osvedčenie na ručne vedené vozíky a osvedčenie na obsluhu motorových vozíkov,

Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových komponentov do interiérov a exteriérov automobilov, ako sú lakované ozdobné lišty, lakované ozdobné prvky interiéru a vzhľadové interérové diely. Výrobná činnosť predstavuje lisovanie plastov, povrchovú úpravu lakovaním a montážne práce. Spoločnosť je súčasťou francúzskej spoločnosti GROUPE PLASTIQUES DU VAL DE LOIRE so sídlom v Langeais.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4035539  Dátum zverejnenia: 18.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac