HR administrátor pre výrobnú spoločnosť

Bourbon Automotive Plastics Dolný Kubín, s.r.o., v skratke Bourbon AP Dolný Kubín, s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
Január 2020
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac Základná mzda predstavuje minimálnu mzdu na uvedenej pozícii, finálna mzda bude stanovená s prihliadnutím na skúsenosti a prax.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie pohovorov pre výrobné pozície a zabezpečenie komplexného poskytovania služieb pre oblasť výberov /inzercia, pracovné portály,lokálna tlač..../
- koordinácia a zabezpečenie lekárskych prehliadok a povinných školení
- spolupráca s personálnymi agentúrami
- úzka spolupráca s výrobou pri plánovaní náborov
- práca v personálno-mzdovom a dochádzkovom systéme
- podpora pri spracovaní podkladov ku mzdám
- dodržiavanie pracovnoprávnej legislatívy a ostatných súvisiacich predpisov a implementovanie ich zmien do praxe

Pružný pracovný čas, darčekové poukážky, gastro lístky nad rámec ZP , ročný bonus až do výšky 100%

V prípade záujmu pošlite svoj štruktúrovaný životopis aj v anglickom jazyku. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú nami požadované kritéria. Vopred ďakujeme za prejavený záujem a všetky zaslané životopisy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - pokročilý
Mzdové účtovníctvo - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre kandidáta s praxou na obdobnej pozícii minimálne 2 roky, skúsenosti z výrobnej spoločnosti sú podmienkou. Od kandidáta požadujeme výbornú znalosť pracovno-právnej legislatívy, základnú orientáciu v oblasti miezd, samostatnosť, zodpovednosť, diskrétnosť, výborné komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti.

Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových komponentov do interiérov a exteriérov automobilov, ako sú lakované ozdobné lišty, lakované ozdobné prvky interiéru a vzhľadové interérové diely. Výrobná činnosť predstavuje lisovanie plastov, povrchovú úpravu lakovaním a montážne práce. Spoločnosť je súčasťou francúzskej spoločnosti GROUPE PLASTIQUES DU VAL DE LOIRE so sídlom v Langeais.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

M. R. Štefánika 2694
026 01 Dolný Kubín

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Kamenská
Tel.: +421905312848
E-mail: poslať životopis
ID: 3825397  Dátum zverejnenia: 4.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac