Skladník

Bourbon Automotive Plastics Dolný Kubín, s.r.o., v skratke Bourbon AP Dolný Kubín, s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s VZV a doržiavanie zásad bezpečnosti, kontroly a údržby
Stohovanie, ukladanie a prevoz prázdneho balenia
Dodržiavanie FIFO pri zaskladnení a vyskladnení
Vyloženie a naloženie materialu z dopravného prostriedku
Kontrola dodaného materiálu, porovnanie s dodacím listom
Zabezpečiť výdaj a príjem materialu v externých skladoch – uloženie, poriadok
Tlač paletových štítkov, fyzické uloženie materiálu do buniek
Výdaj materiálu do výroby podľa výdajkového listu (načítanie etikiet, uloženie paliet do výdajnej zóny
Príjem hotových výrobkov z výroby (načítanie etikiet, nahratie hotových výrobkov z výroby, zadelenie do buniek, inventúra v sklade
Evidencia skladu
Príjem a vykládka externého materiálu a hotových výrobkov
Udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku a na zverených VZV.
Dodržiavanie zásad BOZP a ochrany životného prostredia

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

739 eur + 95 eur mesačný bonus

- ročný bonus do výšky až 100% základného platu, ďalšie benefity nad rámec Zákonníka práce
- stravné lístky v hodnote 4,10 eur
- práca na 3 zmeny
- v prípade dlhodobých skúseností na pozícii skladník, možnosť rýchleho postupu na expedienta

Štrukturovaný životopis prosíme poslať na uvedenú mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Hľadáme kandidátov s vysokým zmyslom pre zodpovednosť, s aktívnym prístupom k práci,
držiteľ preukazu vodiča motorového vozíka - výhodou, nie však podmienkou (možnosť zabezpečenia)

Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových komponentov do interiérov a exteriérov automobilov, ako sú lakované ozdobné lišty, lakované ozdobné prvky interiéru a vzhľadové interérové diely. Výrobná činnosť predstavuje lisovanie plastov, povrchovú úpravu lakovaním a montážne práce. Spoločnosť je súčasťou francúzskej spoločnosti GROUPE PLASTIQUES DU VAL DE LOIRE so sídlom v Langeais.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

M. R. Štefánika 2694
026 01 Dolný Kubín

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Matúšková
Tel.: +421908929035
E-mail: poslať životopis
ID: 3780972   Dátum zverejnenia: 7.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   739 eur + 95 eur mesačný bonus