Špecialista SupplyChain a SAP podpora

Bourbon Automotive Plastics Dolný Kubín, s.r.o., v skratke Bourbon AP Dolný Kubín, s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
asap
1 700 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda od 1700 eur. Inzerujeme minimálnu úroveň mzdy na tejto pozícii, s ohľadom na legislatívu. Konečná mzda bude stanovená s ohľadom na dĺžku praxe, znalosti a zručnosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou zodpovednosťou na tejto pozícii bude:

• Aktívna účasť pri implementácii SAP v spoločnosti, komunikácia a kooperácia s implementačným tímom
• Podpora pri expedíciách, príjme, internej skladovej logistike – riešenie akútnych problémov vrátane komunikácie s centrálnym IT tímom
• Identifikácia slabých miest a navrhovanie riešení na zlepšenie
• V prípade problémov s EDI prenosmi, podpora tímu logistiky (zák. servis a nákup)
• Eskalácia problémov Supply Chain Manažérovi
• Práca v tíme a blízka spolupráca so všetkými zainteresovanými stranami na SAP implementácii a realizácii
• Analýza chýb a technických problémov pri implementácii, ich komunikácia nadriadeným, predkladanie návrhov na riešenia
• Zodpovednosť za plnenie cieľov spoločnosti týkajúce sa OEE, výšky skladov a plnenie zákazníckych dodávok
• Navrhovanie rôznych zlepšení v organizácii výroby a logistiky súvisiacich s implementáciou SD modulu
• Zaškoľovanie kľúčových užívateľov do prostredia SAP (modul SD)
• Monitoring implementácie projektu, navrhovanie možných modifikácií, vyhodnocovanie projektu (modul SD)
• Výkon práce v súlade s požiadavkami BOZP a životného prostredia, používanie predpísaných OPP
• Vykonávanie ostatných súvisiacich pracovných činností podľa rozhodnutia manažéra
• Spolupráca s SAP PP špecialistom na riešení problémov, zavádzaní nových procesov a navrhovaní riešení a zlepšení
• V prípade absencie SAP PP špecialistu, jeho zastúpenie
• Zaškolenie sa do PP modulu s cieľom byť maximálnou SAP podporou pre spoločnosť
* Dodržiavanie predpisov BOZP PO a zásad ochrany životného prostredia, používanie predpísaných OOPP
* Zabezpečovanie udržiavania čistoty na pracovisku a v jeho okolí
* Vykonávanie ostatných a súvisiacich pracovných činností podľa rozhodnutia nadriadených zamestnancov

Ponúkame Vám nasledovné benefity:
Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
Mesačný a ročný bonus.
Príspevok na dochádzanie.
Bonus za doporučenie nového zamestnanca.
Príspevok na stravné vo výške 4,70 Eur.
Multisport karta.
Každoročné prehodnotenie mzdy.

Vopred ďakujeme za zaslanie životopisov, kontaktovať budeme však iba tých uchádzačov, ktorí svojim vzdelaním a skúsenosťami zodpovedajú našim požiadavkám.
Osobné stretnutie bude prebiehať v 2 kolách.

S ohľadom na Zákon č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, Vás prosíme o pripojenie Vášho súhlasu na spracovanie osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické,elektrotechnické,strojárske,stavebné,humanitné,IT,technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky

Skúsenosti s prácou v SAP-systéme je podmienkou.
Znalosť anglického jazyka podmienkou.
Znalosti výrobných procesov.
Znalosti v oblasti reportingu.
Ochota učiť sa nové veci, aktívny a zodpovedný prístup.
Ochota pracovať v tíme.
Dobré komunikačné zručnosti

Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových komponentov do interiérov a exteriérov automobilov, ako sú lakované ozdobné lišty, lakované ozdobné prvky interiéru a vzhľadové interérové diely. Výrobná činnosť predstavuje lisovanie plastov, povrchovú úpravu lakovaním a montážne práce. Spoločnosť je súčasťou francúzskej spoločnosti GROUPE PLASTIQUES DU VAL DE LOIRE so sídlom v Langeais.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3770537  Dátum zverejnenia: 18.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac