Prípravár na lakovni / zmennosť 3/

Bourbon Automotive Plastics Dolný Kubín, s.r.o., v skratke Bourbon AP Dolný Kubín, s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
1/2021
Mzdové podmienky (brutto)
755 EUR/mesiacNástupná mzda 755 eur +95 eur +príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečiť prísun farieb zo skladu pre lakovaciu linku v súlade s plánom výroby
Vykonávať pravidelné inventúry v sklade farieb
Kontrolovať parametre jednotlivých farieb (viskozita, teplota…)
Pripravovať farby (testy + série) s rešpektovaním definovaných špecifikácií
Zabezpečovať čistenie prietokového systému farieb
Zabezpečovať ošetrovanie a údržbu strojového zariadenia v prípravovni
Dodržiavať bezpečnostné predpisy a zásady ochrany životného prostredia, používať predpísané OOPP, neohrozovať iných pracovníkov
Dodržiavať výrobné a kontrolné predpisy a postupy, riadiť sa pokynmi shift leadera
Udržiavať čistotu na pracovisku a v jeho okolí
Vykonávať zápisy do predpísanej dokumentácie
Upozorniť shift leadera v prípade výskytu problému vo výrobe a v prípade potreby zabezpečenia opravy
Upozorniť lakovača v prípade rizika pri príprave farby

- práca pre stabilnú nadnárodnú spoločnosť
- v prípade predchádzajúcich skúseností na rovnakej pozícii,
možnosť rýchleho postupu na vyššie mzdové úrovne
- príplatky za prácu noc, wd, sviatok, nadčas platené nad rámec Zákonníka práce
- stravné lístky v hodnote 4,10 eur
- mesačný a ročný bonus
- príspevok na dochádzanie
- bonus za doporučenie nového zamestnanca

Informácie o výberovom konaní

Životopis prosíme poslať na uvedenú mailovú adresu.
Zároveň prosím pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

Hľadáme kandidáta s vysokým zmyslom pre zodpovednosť, s aktívnym prístupom k práci, pripraveného získavať nové poznatky a skúsenosti.

Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových komponentov do interiérov a exteriérov automobilov, ako sú lakované ozdobné lišty, lakované ozdobné prvky interiéru a vzhľadové interérové diely. Výrobná činnosť predstavuje lisovanie plastov, povrchovú úpravu lakovaním a montážne práce. Spoločnosť je súčasťou francúzskej spoločnosti GROUPE PLASTIQUES DU VAL DE LOIRE so sídlom v Langeais.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3746157  Dátum zverejnenia: 8.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 755 EUR/mesiac