Lakovač

Bourbon Automotive Plastics Dolný Kubín, s.r.o., v skratke Bourbon AP Dolný Kubín, s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
dohodou
od 800 € brutto podľa skúseností + príplatky + 95 € bonus po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Lakovať kusy podľa predpísaných postupov a definovaných pravidiel
Realizovať predpísané periodické kontroly jednotlivých striekacích zariadení
Kontrolovať parametre nastavenia jednotlivých striekacích zariadení
Vykonávať zápisy do predpísanej dokumentácie
Dodržiavať bezpečnostné predpisy a zásady ochrany životného prostredia
Dodržiavať výrobné a kontrolné predpisy a postupy
Dodržiavať system identifikácie výrobkov
Správnosť, úplnosť a samokontrolu vyrobených kusov, vypĺňanie predpísanej dokumentácie

- zamestnanie v hlavnom pracovnom pomere
- stravné lístky 4,10 eur
- mesačný bonus
- ročný bonus
- príplatky DDS
- firemné akcie pre zamestnancov

- 4 zmenná prevádzka (12 hod zmeny, 2 dni ranná, 2 dni voľno, 2 dni nočná)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- komunikácia
- ochota učiť sa

Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových komponentov do interiérov a exteriérov automobilov, ako sú lakované ozdobné lišty, lakované ozdobné prvky interiéru a vzhľadové interérové diely. Výrobná činnosť predstavuje lisovanie plastov, povrchovú úpravu lakovaním a montážne práce. Spoločnosť je súčasťou francúzskej spoločnosti GROUPE PLASTIQUES DU VAL DE LOIRE so sídlom v Langeais.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3688491  Dátum zverejnenia: 10.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 800 € brutto podľa skúseností + príplatky + 95 € bonus po skúšobnej dobe