624 - 800 EUR

Operátor kvality na lakovni

Bourbon Automotive Plastics Dolný Kubín, s.r.o., v skratke Bourbon AP Dolný Kubín, s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
11/2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrolovanie a balenie hotových výrobkov
- značenie hotových výrobkov identifikačným štítkom
- značenie nepodarkov, ich evidencia
- spolupráca pri tvorbe návrhov nápravných a preventívnych opatrení pri zistení chýb
- dodržiavanie požadovaného pracovného tempa
- udržiavanie čistoty na pracovisku
- práca v 3 a 4 zmennej prevádzke

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

624 € brutto + príplatky za zmennosť + 95 € bonus

- zamestnanie v hlavnom pracovnom pomere
- pracovný čas na 37,5 h týždenne
- príplatok za prácu v noci 1,50 eur
- stravné lístky 4,10 eur
- mesačný bonus 95 eur
- ročný bonus
- firemné akcie pre zamestnancov

V prípade záujmu, nám pošlite životopis na uvedený email spolu s kontaktnými údajmi /meno, mail, telefónne číslo/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- precíznosť
- samostatnosť
-prax vo výrobnej spoločnosti výhodou

Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových komponentov do interiérov a exteriérov automobilov, ako sú lakované ozdobné lišty, lakované ozdobné prvky interiéru a vzhľadové interérové diely. Výrobná činnosť predstavuje lisovanie plastov, povrchovú úpravu lakovaním a montážne práce. Spoločnosť je súčasťou francúzskej spoločnosti GROUPE PLASTIQUES DU VAL DE LOIRE so sídlom v Langeais.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

M. R. Štefánika 2694
026 01 Dolný Kubín

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Alena Štefková
Tel.: +421915494583
E-mail: poslať životopis
ID: 3675839   Dátum zverejnenia: 6.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   624 € brutto + príplatky za zmennosť + 95 € bonus