Výrobný manažér montáže

Bourbon Automotive Plastics Dolný Kubín, s.r.o., v skratke Bourbon AP Dolný Kubín, s.r.o.

Miesto práce
M. R. Štefánika 2694, 026 01 Dolný Kubín
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
nástupný plat od 2.000 eur btt, prípadne viac podľa praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadi činnosť výrobných procesov montáže po stránke personálnej, technickej a technologickej,
- zodpovedá za plynulý priebeh výroby montáže,
- plánuje, koordinuje a nstavuje výrobné procesy a kapacity montáže,
- spolupracuje s oddeleniami na vytváraní a implementovaní výrobných a technologických procesov montáže,
- zabezpečuje podklady od zákazníka pre prípravu a výrobu nových výrobkov,
- priamo riadi 10 zamestnancov (majster, technológ, plánovač, výrobný asistent),
- nepriamo cca 170 vo výrobe,
- nadriadený je plant manager.

v zmysle kolektívnej zmluvy (ročný bunus)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti z riadenia priemyselnej výroby,
- znalosť ISO TS 16949,
- manažérske zručnosti.

Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových komponentov do interiérov a exteriérov automobilov, ako sú lakované ozdobné lišty, lakované ozdobné prvky interiéru a vzhľadové interérové diely. Výrobná činnosť predstavuje lisovanie plastov, povrchovú úpravu lakovaním a montážne práce. Spoločnosť je súčasťou francúzskej spoločnosti GROUPE PLASTIQUES DU VAL DE LOIRE so sídlom v Langeais.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3618171  Dátum zverejnenia: 11.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat od 2.000 eur btt, prípadne viac podľa praxe