Údržbár na montáži

Bourbon Automotive Plastics Dolný Kubín, s.r.o., v skratke Bourbon AP Dolný Kubín, s.r.o.

Miesto práce
M. R. Štefánika, Dolný Kubín
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 750 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prevádzkovanie preventívnej údržby podľa plánov preventívnej údržby
- vykonávanie operatívnych opráv podľa pokynov nadriadeného
- zaznamenávanie spotreby materiálu
- predkladanie návrhov na zlepšenie údržby
- udržiavanie čistoty strojov, zariadení a pracovného prostredia

- výhodné príplatky za prácu v noci
- príplatky za prácu cez víkend a vo sviatok platené nad rámec zákona
- stravné lístky v hodnote 3,80 € + zabezpečená teplá strava
- firemné akcie aj pre deti
- jubileá
- jazykové kurzy priamo vo firme
- iné výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

Podmienkou je odborná spôsobilosť elektrotechnika § 21.
Životopisy prosíme zasielať mailom, prípadne poštou.
Oslovíme len vybraných uchádzačov.

S ohľadom na Zákon č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, Vás prosíme o pripojenie Vášho súhlasu na spracovanie osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Hľadáme kandidátov s manuálnou zručnosťou,
zmyslom pre kvalitu a zodpovednosť.
Výhodou sú skúsenosti z automobilového priemyslu.

Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových komponentov do interiérov a exteriérov automobilov, ako sú lakované ozdobné lišty, lakované ozdobné prvky interiéru a vzhľadové interérové diely. Výrobná činnosť predstavuje lisovanie plastov, povrchovú úpravu lakovaním a montážne práce. Spoločnosť je súčasťou francúzskej spoločnosti GROUPE PLASTIQUES DU VAL DE LOIRE so sídlom v Langeais.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3544984  Dátum zverejnenia: 22.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 750 €