Prípravár na lisovni

Bourbon Automotive Plastics Dolný Kubín, s.r.o., v skratke Bourbon AP Dolný Kubín, s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
09/2019
Mzdové podmienky (brutto)
711 eur + 95 eur mesačný bonus (po skúšobnej dobe) podľa KZ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prísun výrobných materiálov z centrálneho skladu na paletách paletovým vozíkom podľa požiadaviek a potrieb výroby.
Zabezpečenie správneho uloženia materiálu a komponentov v dielni podľa požiadaviek FIFO.
Príprava materiálu na výrobu, sušenie, miešanie s farbivom.
Dopĺňanie materiálu do jednotlivých lisov podľa požiadaviek výroby.
Odvoz vtokov, scrapu na miesta zberu odpadov .
Drvenie a recyklácia vtokov a scrap.
Zabezpečenie poriadku v okolí skladovania materiálov, lisov a miešania materiálu a pod.

- v prípade predchádzajúcich skúseností na rovnakej pozícii, možnosť rýchleho postupu na vyššie mzdové úrovne
- príplatok za prácu v noci vo výške 1,50 eur
- príplatky za prácu cez víkend a vo sviatok platené nad rámec zákona
- stravné lístky v hodnote 4,10 eur + zabezpečená teplá strava
- práca v 3 zmennej prevádzke

Štrukturovaný životopis prosíme poslať na uvedenú mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Hľadáme kandidáta s vysokým zmyslom pre zodpovednosť, s aktívnym prístupom k práci, pripraveného získavať nové poznatky a skúsenosti.

Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových komponentov do interiérov a exteriérov automobilov, ako sú lakované ozdobné lišty, lakované ozdobné prvky interiéru a vzhľadové interérové diely. Výrobná činnosť predstavuje lisovanie plastov, povrchovú úpravu lakovaním a montážne práce. Spoločnosť je súčasťou francúzskej spoločnosti GROUPE PLASTIQUES DU VAL DE LOIRE so sídlom v Langeais.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3472692  Dátum zverejnenia: 23.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 711 eur + 95 eur mesačný bonus (po skúšobnej dobe) podľa KZ