Technológ

Bourbon Automotive Plastics Dolný Kubín, s.r.o., v skratke Bourbon AP Dolný Kubín, s.r.o.

Miesto práce
M. R. Štefánika 2694, 026 01 Dolný Kubín
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
závisí od doterajších skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava a spracovanie technickej dokumentácie,
technická podpora výroby,
účasť na zavádzaní nových projektov vo výrobe,
optimalizácia výrobného procesu a návrhy na zlepšenie,
koordinácia činností súvisiacich s procesom výroby po technickej a technologickej stránke

možnosť profesijného rastu
práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

Životopisy, u ktorých uchádzači spĺňajú uvedené podmienky, prosíme zasielať na uvedenú mailovú adresu. Za účelom osobného stretnutia oslovíme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3 roky v podobnej pozícii

Skúsenosti s nanášaním farby na plasty, s tzv. tampovanou tlačou výhodou.

Ochota vzdelávať sa, aktívny a pozitívny prístup pri riešení pracovných problémov, schopnosť analytického a kreatívneho myslenia, zmysel pre zodpovednosť.

Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových komponentov do interiérov áut (konzoly, lišty, popolníky...), Výrobná činnosť predstavuje lisovanie plastov, povrchovú úpravu lakovaním a montážne práce. Spoločnosť je súčasťou francúzskej spoločnosti GROUPE PLASTIQUES DU VAL DE LOIRE so sídlom v Langeais.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

M. R. Štefánika 2694
026 01 Dolný Kubín

Kontakt

ID: 1913565   Dátum zverejnenia: 5.12.2017