Technik merania na 3D prístroji ZEISS-CALYPSO

BOURBON AP Nitra, s.r.o.

Miesto práce
Čab-Lahne 280, 951 24 Nové Sady, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
zaujímavé finančné oodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovanie plánu testovania, následne realizovanie a vyhodnocovanie fyzikálnych a mechanických testov z pozície Leadra validácie – pri transfere nových projektov, pri modifikáciách výrobkov, komponentov, foriem, ….
- kontrola výrobkov, komponentov, meranie rozmerov s využitím 3D merania prístroja ZEISS a softvéru Calypso
- programovanie a tvorba meracích plánov pre 3D meranie na základe výkresovej dokumentácie
- obsluha ďalších meracích a skúšobných prístrojov - trhací stroj, profilprojektor, stroj pre testovanie životnosti
- kontrola a meranie plastových výrobkov a komponentov pomocou posuvného meradla, odchýlkomeru, mikrometrického dutinomeru, valčekového kalibru, silomerom, lístkovým škáromerom, momentovým kľúčom a pod.
- zapisovanie, ukladanie dát do MS excelu a vyhodnotenie nameraných hodnôt – capabilita, durabilita
- vyhodnotenie nameraných výsledkov a vypracovanie reportu pre spracovanie PPA dokumentácie
- starostlivosť o meracie a kontrolné prístroje, ich kalibrácia, v prípade potreby zabezpečenie údržby
- spolupráca s oddeleniami – transfer projektov, kvalita, výroba
- spolupráca na zlepšovaní kvality
- práca od 07,30 hod. do 16,15 hod.

- Zázemie stabilnej, v súčasnosti sa rozširujúcej medzinárodnej spoločnosti
- Priateľské a férové pracovné prostredie
- Poskytnutie maximálnej podpory zo strany nadriadeného a kolegov
- Možnosť sebarealizácie pri vypracovávaní prac.postupov, možnosť odborného rastu
- Bezplatná doprava do zamestnania zabezpečená autobusovou linkou v smere Nitra
- Sociálny program

Informácie o výberovom konaní

Nezabezpečujeme ubytovanie pre našich zamestnancov.

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem zamestnať sa v spoločnosti BOURBON AUTOMOTIVE PLASTICS NITRA s.r.o. a zašlú nám svoje CV.
Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí vyhovujú našim kritériám.
Ďakujeme za pochopenie .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemický, technický, technologický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- SŠ / VŠ vzdelanie, optimum je technického zamerania
- Predchádzajúce skúsenosti s prácou na oddelení kvality
- Predchádzajúce skúsenosti s meraním na 3D meracom stroji značky ZEISS - podmienkou
- Komunikačné zručnosti
- Logické a analytické myslenie
- Dobrý zrak a farbocit, zmysel pre detail
- Spoľahlivosť, samostatnosť, zmysel pre zodpovednosť
- Schopnosť pracovať s MS Excel, MS Word, Office Outlook, GPX, v budúcnosti práca v SAP programe

Spoločnosť BOURBON AUTOMOTIVE PLASTICS NITRA s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 2005 a vznikla na základe rozširovania materskej spoločnosti sídliacej vo Francúzsku, ktorá má už takmer 100-ročnú tradíciu.
BOURBON AUTOMOTIVE PLASTICS NITRA s.r.o. je súčasťou spoločnosti GROUPE PLASTIVALOIRE, ktorá má výrobné závody v Európe, Ázii, Afrike a Amerike.

Súčasná francúzsko-nemecká spolupráca priniesla našej spoločnosti nové projekty, čoho dôsledkom je dostavba výrobných a skladových priestorov, inštalácia automatizovaných výrobných zariadení pre galvanizáciu plastových výliskov, lisovania plastov a nábor nových zamestnancov. V súčasnosti máme 500 zamestnancov.

Naša výrobná prevádzka v obci Čab-Lahne pri Nitre sa zameriava na produkciu plastových komponentov pre významných výrobcov automobilov a vo svojom odbore si vybudovala silné postavenie, ktoré získala vďaka dôrazu na vysokú kvalitu svojich produktov, technológií a neustálemu zdokonaľovaniu výrobných procesov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2708079  Dátum zverejnenia: 16.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: zaujímavé finančné oodnotenie