Procesný Inžinier /oddelenie Lean Manufacturing/

BOURBON AP Nitra, s.r.o.

Miesto práce
Čab
Termín nástupu
dohodou
1 900 EUR/mesiacv závislosti od skúsenosti úspešného kandidáta je základná mzda vyššia; polročné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zavádzanie leannástrojov na zvyšovanie efektívnosti výrobného procesu /Kaizen, Lean manufacturing, Poka-Yoke, 5S a pod./
- Podieľanie sa na rozmiestňovaní technologického vybavenia v priestoroch závodu
- Vypracovávanie a aktualizovanie výrobnej dokumentácie a pracovných postupov, napr. v prípade zmeny výrobného procesu a pod.
- Zaškoľovanie operátorov pri procesných zmenách, pri zmenách v pracovných postupoch
- Meranie cyklových časov
- Vytváranie časových snímok
- Analyzovanie príčin chýb vo výrobe, navrhovanie nápravných opatrení
- Spolupráca s nadriadeným v prípadoch znižovania výrobných nákladov pri zachovaní požadovanej úrovne kvality
- Komunikovanie s kolegami na ostatných oddeleniach

- Práca pre silnú stabilnú spoločnosť s medzinárodným pôsobením
- Príležitosť pre profesný rast, neustále sa zdokonaľovanie; byť pri rozbehu nových projektov, pri rozširovaní spoločnosti
- Príležitosť pracovných ciest za účelom získania nových riešení, zefektívnenia výrobných procesov
- Poskytovanie potrebných odborných školení
- Príležitosť využívania cudzích jazykov
- Sociálny program spoločnosti

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu nám, prosím, zašlite svoj štruktúrovaný profesijný životopis v slovenskom jazyku elektronicky prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis" v dolnej časti tejto ponuky, alebo poštou na doleuvedenú adresu. Kontaktovať nás môžete aj telefonicky, kde si prejdeme detaily pozície.
Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí vyhovujú našim kritériám.
Ďakujeme za pochopenie.

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

- SŠ / VŠ s technickým vzdelaním, zameranie na strojárstvo, priemyselné inžinierstvo výhodou
- Skúsenosti s podobným typom práce
- Prax v automobilovom priemysle - najmenej 5 rokov
- Ovládanie anglického jazyka na aktívnej úrovni
- Analytické a technické myslenie
- Manuálna zručnosť
- Záujem učiť sa novému
- Zodpovednosť, vlastná iniciatíva, samostatnosť
- Schopnosť pracovať v tíme
- Práca s MS Excel na pokročilej úrovni

Spoločnosť BOURBON AUTOMOTIVE PLASTICS NITRA s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 2005 a vznikla na základe rozširovania materskej spoločnosti sídliacej vo Francúzsku, ktorá má už takmer 100-ročnú tradíciu.
BOURBON AUTOMOTIVE PLASTICS NITRA s.r.o. je súčasťou spoločnosti GROUPE PLASTIVALOIRE, ktorá má výrobné závody v Európe, Ázii, Afrike a Amerike.

Súčasná francúzsko-nemecká spolupráca priniesla našej spoločnosti nové projekty, čoho dôsledkom je dostavba výrobných a skladových priestorov, inštalácia automatizovaných výrobných zariadení pre galvanizáciu plastových výliskov, lisovania plastov a nábor nových zamestnancov. V súčasnosti máme 500 zamestnancov.

Naša výrobná prevádzka v obci Čab-Lahne pri Nitre sa zameriava na produkciu plastových komponentov pre významných výrobcov automobilov a vo svojom odbore si vybudovala silné postavenie, ktoré získala vďaka dôrazu na vysokú kvalitu svojich produktov, technológií a neustálemu zdokonaľovaniu výrobných procesov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1691799  Dátum zverejnenia: 9.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac