Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Čašník/ Čašníčka

BOUNCE PARK, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,3 EUR/hod.+ príplatky, + firemné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných kolegov/kolegyne na pozíciu čašník/čašníčka, ktorí majú radi prácu v kolektíve, sú zodpovední s kladným prístupom k práci, síce zodpovednej ale o to viac zaujímavej.

Vašu žiadosť o zamestnanie + stručný životopis zašlite na [email protected], alebo nás kontaktujte na telefónom čísle 0908 407 474

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

čašník/servírka

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pracovitosť, zodpovedný prístup k práci

BOUNCE PARK 17 je najväčší športovo-zábavný park na Slovensku, ktorý sa nachádza v Banskej Bystrici. Na ploche 4000m2 tu nájdete viac ako 50 rôznych atrakcií, od trampolín, lezeckých stien, detských atrakcií až po multifunkčné ihrisko s umelou trávou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3981933  Dátum zverejnenia: 27.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,3 EUR/hod.