Можливість для людей з України

Obsluha čerpacej stanice Orlen Janovík, diaľnica D1 (KE - PO)

Boulder s. r. o.

Miesto práce
Janovík, 082 03 Janovík
Termín nástupu
1.6.2024
5,17 EUR/hod.Základná mzda je 5,172€ v hrubom na hodinu, plus príplatky. Spolu 1100 - 1500 € v hrubom mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivého a energického človeka na pozíciu Obsluha čerpacej stanice Orlen Janovík (diaľnica medzi Košicami a Prešovom).

Hlavnou náplňou Vašej práce bude obsluhovať zákazníkov čerpacej stanice a predajne. Budete pracovať v tíme a bude sa od vás očakávať, že budete mať priateľský prístup k zákazníkom a že zabezpečíte, aby sa zákazníci cítili vítaní a spokojní.

Tiež budete pracovať s registračnou pokladňou, prijímať hotovostné aj bezhotovostné transakcie, dokladať tovar, vykonávať čistiace práce a pripravovať občerstvenie.

Čerpacia stanica je otvorená non-stop, 12- hodinové zmeny sa striedajú 07:00-19:00, 19:00 - 07:00.

Viac k náplni práce a mzdovým podmienkam Vám upresníme na osobnom stretnutí.

Príspevok na diaľničnú známku.

Informácie o výberovom konaní

Budete pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Komunikačné schopnosti - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

​​Budeme radi, keď budete mať príjemné vystupovanie, ktorému nebude chýbať úsmev. Budete flexibilný a práca s hotovosťou vám nebude cudzia. Na tejto pozícií je potrebné mať potravinársky preukaz a vodičský preukaz spolu s autom k dispozícii, keďže čerpacia stanica je na diaľnici a je potrebné dochádzať autom.​​

Spoločnosť sa venuje prevádzkovaniu čerpacej stanice.

Kontakt

Kontaktná osoba: Miloš Němý
Tel.: +421905269799
E-mail: poslať životopis
ID: 4825869  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,17 EUR/hod.