Reagujte bez životopisu

Upratovanie firmy v rodinnom dome na Kramároch - 3 hodiny denne

BOTTICELLI, s.r.o.

Miesto práce
Vlárska 46, 831 01 Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú a spoľahlivú upratovačku na dohodu, ide o upratovanie firmy sídliacej v rodinnom dome na Kramároch, blízko zastávky MHD.
Upratovanie prebieha v pracovné dni, vždy večer od 18.00. Pozícia je na 2 - 3 hodiny denne. Ideálne ak bude z blízkeho okolia, z lokality Kramáre, Koliba.

Pracovná náplň:
• pravidelná – ručné upratovanie, čistenie kancelárskych priestorov, vykladanie riadu z umývačky a pod.
• podľa potreby – čistenie chladničiek, čistenie interiéru firemných vozidiel, umývanie okien a pod.

Životopis posielajte na e-mailovú adresu [email protected] alebo volajte na telefónne číslo +421 902 917 184.

Kontaktovaní budú iba tí uchádzači, ktorých pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky:
• usilovnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, bezúhonnosť, praktickosť
• čistý register trestov

POMÁHAME FIRMÁM RÁSŤ.
Ponúkame klientom riešenie vždy v rámci a v kontexte komplexnej marketingovej komunikácie. Sme priekopníci, ideme vždy vlastnou cestou, ktorá je pre klienta v danú chvíľu tá správna a prináša výsledok.
Vznikli sme v roku 1993 a výrazne sme ovplyvnili vývoj Public Relations pragmatickým prístupom zameraným na efektivitu s jasnou garanciou výsledku. Sme kreatívni a využívame nové možnosti komunikácie. Nemáme radi frázy a bezhlavé módne trendy, na prvom mieste v našej práci stále stojí starý dobrý rozum.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4314277  Dátum zverejnenia: 27.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.