Office Manager/ka - Asistentka vedenia firmy

BOTTICELLI, s.r.o.

Miesto práce
Vlárska 46, 831 01 Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 350 EUR/mesiac1300 eur + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň:
Hľadáme do menšej firmy Office managera.
• Administratívna podpora firmy, komunikácia s klientmi vo firme, obsluha telefónnej ústredne.
• Zodpovednosť za proces prijímania nových zamestnancov, zoznámenie nových zamestnancov s pracovnou náplňou a základnými praktickými informáciami.
• Starostlivosť o budovu – riešenie havarijných situácií, závad, nedostatkov, starostlivosť o vozový park, sklad.
• Komunikácia s inštitúciami, úradmi, poisťovňami, obchodnými partnermi, dodávateľmi.
• Informácie o pohybe všetkých zamestnancov počas pracovnej doby.
• Prijímanie, odosielanie a triedenie pošty.

Životopisy, prosím, zasielajte e-mailom. Kontaktovaní budú tí uchádzači, ktorých pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft Outlook - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Požadujeme:
• 1-2 roky praxe na podobnej pozícií, skúsenosti s vedením administratívnej agendy v prostredí veľkej spoločnosti.
• Uvítame komunikatívnu osobu s príjemným a profesionálnym vystupovaním, ktorá je samostatná, zodpovedná a má organizačné schopnosti.
• Schopnosť rýchlo sa učiť, flexibilitu a precíznosť.
• Schopnosť operatívne riešiť problémy.
• Orientáciu v základných finančných a ekonomických vzťahoch.
• Aktívny vodič.
Požadované jazykové znalosti:
• anglický alebo nemecký jazyk výhodou

POMÁHAME FIRMÁM RÁSŤ.
Ponúkame klientom riešenie vždy v rámci a v kontexte komplexnej marketingovej komunikácie. Sme priekopníci, ideme vždy vlastnou cestou, ktorá je pre klienta v danú chvíľu tá správna a prináša výsledok.
Vznikli sme v roku 1993 a výrazne sme ovplyvnili vývoj Public Relations pragmatickým prístupom zameraným na efektivitu s jasnou garanciou výsledku. Sme kreatívni a využívame nové možnosti komunikácie. Nemáme radi frázy a bezhlavé módne trendy, na prvom mieste v našej práci stále stojí starý dobrý rozum.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3757559  Dátum zverejnenia: 8.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 350 EUR/mesiac1300 eur + odmeny