Obchodný manažér/ka - predaj služieb online a PR agentúry - plat 1700 -2800 Eur + provízie

BOTTICELLI, s.r.o.

Miesto práce
Vlárska 46, 831 01 Bratislava
Termín nástupu
15.09.2019
1 700 - 2 800 EUR/mesiacza 10 relevantných schôdzok 1700 EUR/mesiac + provízie, za 16 relevantných schôdzok 2800 EUR/mesiac + provízie,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť zaoberajúca sa online marketingom a Public Relations hľadá obchodného manažéra/manažérku.
• Hľadáme ľudí, ktorí majú obchodné zručnosti, obchodného ducha a obchodnícke myslenie.
• Získavanie a vyhľadávanie informácií o klientovi a jeho produktoch či službách z dostupných zdrojov.
• Aktívne vyhľadávanie a vytipovanie nových klientov.
• Komunikácia s kompetentnými osobami na strane klienta.
• Komunikácia s klientom na úrovni riaditeľov a manažérov spoločností.
• Prezentovanie služieb agentúry priamo u klienta.
• Aktívny predaj služieb agentúry.
• Zameranie na výsledok.

Príjemné prostredie v rodinnom dome na Kramároch, zastávka MHD cca 30 metrov od domu
Istota a stabilita firmy, ktorá pôsobí na trhu 23 rokov, pravidelné a isté výplaty mzdy
Férové podmienky
Hlavný pracovný pomer so zmluvou na dobu neurčitú
Fixný plat, v rámci postupu štedrý bonusový systém
Možnosť rýchleho pracovného rastu talentovaných zamestnancov
Individuálna výučba cudzích jazykov s rodenými hovorcami podľa výberu
Individuálne kondičné jazdy
Vzdelávanie a rozvoj v odbore, pre začiatok vedenie skúseným šéfom
Ročne príspevok na ošatné.
Po troch odpracovaných rokoch 5 dní dovolenky naviac
Stravné lístky v hodnote až 4,20 Eur

Informácie o výberovom konaní

Životopis s fotografiou posielajte e-mailom.
Váš životopis bude v nasledujúcich 10 pracovných dňoch posúdený zodpovedným pracovníkom. V prípade, že sa Vaše kvalifikačné predpoklady budú zhodovať s našimi potrebami, budeme Vás kontaktovať. Pokiaľ od nás nedostanete do stanoveného termínu žiadnu správu, nepostupujete do ďalšieho kola výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Reprezentatívne vystupovanie.
Prax v oblasti obchodu – nutná podmienka.
Preukázateľné úspechy z minulosti.
Komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť.
Schopnosť operatívne riešiť problémy.
Znalosť médií v SR výhodou.
Schopnosť odolávať stresu.
Aktívny/a vodič/ka.

POMÁHAME FIRMÁM RÁSŤ.
Ponúkame klientom riešenie vždy v rámci a v kontexte komplexnej marketingovej komunikácie. Sme priekopníci, ideme vždy vlastnou cestou, ktorá je pre klienta v danú chvíľu tá správna a prináša výsledok.
Vznikli sme v roku 1993 a výrazne sme ovplyvnili vývoj Public Relations pragmatickým prístupom zameraným na efektivitu s jasnou garanciou výsledku. Sme kreatívni a využívame nové možnosti komunikácie. Nemáme radi frázy a bezhlavé módne trendy, na prvom mieste v našej práci stále stojí starý dobrý rozum.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3738807  Dátum zverejnenia: 13.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 - 2 800 EUR/mesiacza 10 relevantných schôdzok 1700 EUR/mesiac + provízie, za 16 relevantných schôdzok 2800 EUR/mesiac + provízie,