Facebook Špecialista

BOTTICELLI, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Kramáre, Bratislavský kraj
Termín nástupu
18.03.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Facebook špecialista
Na starosti budeš mať:
- Návrh Facebook kampaní
- Kompletnú správu FB stránok veľkých značiek
- Návrh a tvorbu grafických podkladov
- Nákup reklamného priestoru na Facebooku
- Komunikáciu s fanúšikmi
- Vyhodnotenie Facebook kampaní
- Prezentáciu výsledkov u klienta
- Účasť na stretnutiach a prezentáciách u klientov

Stravné lístky v hodnote až 4,20 eur
Počas roka 5 dní celofiremné platené voľno
Po 3 odpracovaných rokoch 5 dní dovolenky naviac
Ročne príspevok na ošatné
Individuálna výučba cudzích jazykov
Pitný režim
Odborné vzdelávanie, osobný a profesionálny rozvoj
Individuálny prístup k zamestnancom
Motivačné ohodnotenie
Práca v dynamickej firme s mladým kolektívom
Priestor pre samostatné myslenie a rozvoj
Perspektíva profesionálneho rozvoja a kariérneho rastu

Životopisy zasielajte na e-mailovú adresu. Kontaktovaní budú iba tí uchádzači, ktorých pozveme na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.3.2018 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, PR

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Povinné požiadavky:
- Praktické skúsenosti s vedením kampaní na Facebooku
- Práca s Adobe Photoshop (schopnosť samostatne tvoriť grafický obsah)
- Výborné komunikačné zručnosti a gramatika
- Znalosť reklamného rozhrania na Facebooku / reklamných formátov na Facebooku
- Základný prehľad v online prostredí (pojmy ako CTR, CPC, Reach/Impresia, konverzia, FB pixel by si mal mať v malíčku)
- Záujem o sociálne média, kreatívne vyžitie
- Ochota pracovať na TPP v office v BA

• Ovládanie pravopisu SJ,kreatívne myslenie, písanie textov, návrhy stratégií, prezentácie atď.
• Vodičský preukaz - dobre orientačné a vodičské schopnosti, aktívny vodič.
• Presvedčovacie schopnosti, komunikatívnosť, precíznosť.
• Flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť.
•Profesionalita, znalosť sociálnych sietí, vysoké pracovné nasadenie.

Výhodou a nepovinnou požiadavkou je ak :
- Vieš fotografovať so zrkadlovkou
- Máš skúsenosti a prehľad v ďalších oblastiach digitálneho marketingu (SEO, PPC, vytvoril si nejaký web)

POMÁHAME FIRMÁM RÁSŤ.
Ponúkame klientom riešenie vždy v rámci a v kontexte komplexnej marketingovej komunikácie. Sme priekopníci, ideme vždy vlastnou cestou, ktorá je pre klienta v danú chvíľu tá správna a prináša výsledok. Patríme medzi najväčšie PR agentúry na Slovensku a v Čechách.
Vznikli sme v roku 1993 a výrazne sme ovplyvnili vývoj Public Relations na Slovensku naším pragmatickým prístupom zameraným na efektivitu s jasnou garanciou výsledku. Sme kreatívni a využívame nové možnosti komunikácie. Nemáme radi frázy a bezhlavé módne trendy, na prvom mieste v našej práci stále stojí starý dobrý rozum.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BOTTICELLI, s. r. o.
Vlárska 46
83101 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Edgar Procházka
E-mail: poslať životopis
ID: 3307626   Dátum zverejnenia: 11.2.2018