Čašník/čašníčka na trvalý pracovný pomer

Bottega, s.r.o.

Miesto práce
Arm.gen. Svobodu, Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Ponúkaný plat (brutto)
700-1000 eur + tringelty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre naše novootvorené prevádzky Andiamo pizza a Šariš pub hľadáme tých najlepších čašníkov. Pracovná doba je krátky-dlhý týždeň. Zaujímavé platobné podmienky. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať telefonicky: 0948/273 330.

Jedinečná možnosť stať sa členom úspešnej reštauračnej siete pôsobiacej v Košiciach a Prešove a pracovať v tíme skúsených profesionálov v oblasti gastronómie.

Príjemnému, usmievavému a ochotnému čašníkovi ponúkame prácu na trvalý pracovný pomer s výnimočným finančným ohodnotením.
Pracuje sa krátky/dlhý týždeň v príjemnom a mladom kolektíve.
Zodpovednosť a slušné správanie sú podmienkou, skúsenosti a šikovnosť na nezaplatenie.
Kontaktujte nás, prosím, na t. č. 0948 273 330

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár - čašník, čašník

Počet rokov praxe

2

Sieť reštaurácií Andiamo Group patrí k výrazným členom na slovenskom trhu gastronómie. V gastre pôsobí od roku 2008 a do jej portfólia patria reštaurácie, pizzerie, puby, fastfoody, cukrárne a zmrzlinárne v Košiciach a Prešove.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Komenského A/11
040 01 Košice - Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Soňa Dúbravská
Tel.: 0907 719 320
E-mail: poslať životopis
ID: 2884288   Dátum zverejnenia: 13.11.2017