Reagujte bez životopisu

Projekt manažér/-ka

bot.media s. r. o.

Miesto práce
Impact HUB Bratislava, Hviezdoslavovo námestie, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 600 - 2 000 EUR/mesiacMáš nápad na super benefit pre teba? Sem s ním, radi sa o tom s tebou porozprávame a niečo spoločne vymyslíme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nech je 2020 tvoj najlepší rok!
A čo keby si ho začal/-a s nami?
Poď s nami spolupracovať pri promovaní oceňovanej platformy
na budovanie konverzácii

Ak si vážiš svoju slobodu v práci, máš svoje vlastné názory a rád/-a o nich diskutuješ, tvoje skúsenosti či nápady pomôžu pri našej spolupráci, si náš typ! :)

Celkom často cestujeme po svete po rôznych odborných konferenciách a workshopoch, tak ak je to pre teba zaujímavé, radi ťa zoberieme spolu.

Máš nápad na super benefit pre teba? Sem s ním, radi sa o tom s tebou porozprávame a niečo spoločne vymyslíme.

A okrem toho tradične:
- možnosť získať cenné skúsenosti v zaujímavom segmente s veľkým potenciálom
- slobodu a rovnováhu medzi prácou a súkromím
- malý priateľský kolektív v historickom centre mesta
- podporu vzdelávania a možnosť cestovania do zahraničia
- možnosť full-time alebo fakturácie

Ak si myslíš, že ty si ten správny "match", pošli nám tvoje CV a okrem toho nám napíš jednu vec, na ktorú si najviac hrdý/-á ako tvoj doteraz dosiahnutý pracovný úspech.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

-predchádzajúce skúsenosti s projektovým riadením
-excelentné koordinačné a organizačné schopnosti
-veľmi dobrý time management
-chuť učiť sa nové veci a kontinuálne vzdelávať
-prezentačné a komunikačné schopnosti
-zodpovednosť a samostatnosť v plnení úloh

Sme malá, ale úspešná technologicko-marketingová spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom vlastnej hybrid human-A.I. platformy pre vytváranie automatizovaných konverzácii prostredníctvom chatu alebo voice. Naša platforma a riešenia postavené na nej získali ocenenia na medzinárodnej konferencii Chatbot Summit v Berlíne, Impact Incubator, Hermes Komunikátor a Digital Pie na Slovensku. Spolupracujeme s významnými klientmi, pre ktorých sme na mieru pripravili komunikačné riešenia ako napr. Mercedes-Benz, Allianz (Core4), J&T Banka (MW Promotion), Dôvera, Slovenská Pošta, Bioderma, Mesto Trenčín, Mondieu, Goethe-Institut, OC Central, Galerie-Vaňkovka, Ministerstvo Vnitra ČR a i.
Hľadáme do tímu parťáka/parťáčku, kto bude s nami kontinuálne vyvíjať a zdokonaľovať úspešnú platformu, prinášať nápady a aktívne sa zúčastňovať vývoja. Ponúkame skvelé pracovné prostredie, vzdelávanie, slobodu.
ID: 3850734  Dátum zverejnenia: 17.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac