Reagujte bez životopisu

Front-End Developer/ka (Ref. č.: Ref. č.: FD02)

bot.media s. r. o.

Miesto práce
Impact HUB Bratislava, Hviezdoslavovo námestie, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 3 500 EUR/mesiacodmeny, bonusy a iné incentíva si radi dohodneme osobne podľa toho, čo je pre teba zaujímavé a čo ťa najviac motivuje

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budeš sa venovať primárne front-end programovaniu platformy, vývoji a update nových funkcionalít a určite oceníme tvoju účasť pri tvorbe SaaS produktu.

Super ak ovládaš:
- frontend technológie: HTML 5, CSS 3
- frameworky: PureCSS, Vue.js, D3.js, WebPack
- version control: GIT

Ušetrime si spoločne čas, neposielaj nám CV, pošli nám link na tvoje referencie alebo Github.

Radi si necháme poradiť alebo naopak niečo nové ťa naučíme. Máme otvorený dialog pri vývoji produktu, nemáme radi stres a prácu pod časovým tlakom, tak sa snažíme všetko tomu podriaďovať.

Ak si vážiš svoju slobodu v práci, máš svoje vlastné názory a rád o nich diskutuješ, tvoje skúsenosti či nápady pomôžu pri našej spolupráci, si náš typ! :)

Preferuješ dlhodobú spoluprácu on-site, part-time alebo remote? Dohodneme sa.

Celkom často cestujeme po svete po rôznych odborných konferenciách a workshopoch, tak ak je to pre teba zaujímavé, radi ťa zoberieme spolu.

Máš nápad na super benefit pre teba? Sem s ním, radi sa o tom s tebou porozprávame a niečo spoločne vymyslíme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2020 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Vue.js - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

GIT - pokročilý
ReactJS - pokročilý

Sme malá, ale úspešná technologicko-marketingová spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom vlastnej hybrid human-A.I. platformy pre vytváranie automatizovaných konverzácii prostredníctvom chatu alebo voice. Naša platforma a riešenia postavené na nej získali ocenenia na medzinárodnej konferencii Chatbot Summit v Berlíne, Impact Incubator, Hermes Komunikátor a Digital Pie na Slovensku. Spolupracujeme s významnými klientmi, pre ktorých sme na mieru pripravili komunikačné riešenia ako napr. Mercedes-Benz, Allianz (Core4), J&T Banka (MW Promotion), Dôvera, Slovenská Pošta, Bioderma, Mesto Trenčín, Mondieu, Goethe-Institut, OC Central, Galerie-Vaňkovka, Ministerstvo Vnitra ČR a i.
Hľadáme do tímu parťáka/parťáčku, kto bude s nami kontinuálne vyvíjať a zdokonaľovať úspešnú platformu, prinášať nápady a aktívne sa zúčastňovať vývoja. Ponúkame skvelé pracovné prostredie, vzdelávanie, slobodu.

Karpatské nám. 10
831 06 Bratislava - mestská časť Rača

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3848639  Dátum zverejnenia: 15.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac