Pravidelná preprava z Bratislavy do Rakúska cca 6,5 hodiny denne

BOSTA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Od 878 EUR/mesiacMzdové podmienky ( brutto) 878,-€ základná mzda + prémie + cestovné náhrady+ príplatky podľa ZP spolu od 1200 eur netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodiča na novú pravidelnú linku z Bratislavy do Rakúska a späť so začiatkom od 08.08.2022:

- pravidelná denná linka v medzinárodnej doprave
- práca je od pondelka do piatku cca od 11:30 do 18:00 každý deň (plánovaná jazda od 12:00 do 17:30)
- jazdí sa v jednoosádke
- vodič si tovar nenakladá
- linka plánovaná na dlhodobú spoluprácu
- vychádza sa vždy z Bratislavy
- jazda s návesovou súpravou

Ponúkame ti:
- moderné vozidlá s priemerným vekom 3 roky;
- podpora dispečera i vedenia;
- parkovanie osobného vozidla v areáli firmy;
- mzda pravidelne a načas vyplácaná na účet.

Pre viac informácií zatelefonuj alebo rovno pošli životopis so súhlasom na spracovanie osobných údajov e-mailom na [email protected] .

Pracovnú ponuku a plno informácií zo života firmy nájdeš aj na:
Facebook: https://www.facebook.com/BOSTAtransport/

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

vodič kamiónu

Počet rokov praxe

1

vodičský preukaz sk. "CE";
- kvalifikačná karta vodiča;
- digitálna karta;
- platná lekárska prehliadka;
- platné psychologické vyšetrenie;
- bezúhonnosť;
- prax vo vedení motorového vozidla "CE" aspoň 2 roky;
- znalosť dopravnej problematiky: vypisovanie Staziek; CMR, zabezpečovanie tovaru proti poškodeniu;

Sme hrdí na to, že BOSTA je slovenská spoločnosť a už viac ako 18 rokov si nás vyberajú stáli zákazníci aj noví klienti. Naša spoločnosť je jedným z popredných dodávateľov nákladných dopravných služieb na Slovensku i v EÚ. Špecializujeme sa hlavne na prepravy s výmennými nadstavbami (WAB - WechselAufBau). Neposkytujeme len obyčajnú prepravu. Prinášame efektivitu, spoľahlivosť a hodnotu, aby sme zákazníkom vždy pomohli. Vnímajú nás ako stabilnú a dôveryhodnú dopravnú spoločnosť. Všetkých zamestnancov si vážime, pretože MY sme BOSTA a všetci sme jeden tím, ktorý si pomáha. Pre viac informácii navštívte náš web www.bosta.sk, Facebook www.facebook.com/BOSTAtransport/ alebo si pozrite naše video https://youtu.be/-jBRyi1o3H8.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4210425  Dátum zverejnenia: 5.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 878 EUR/mesiac