800 - 1 600 EUR

Špeditér

BOSTA, s.r.o.

Miesto práce
Pestovateľská, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Uprednostňuješ výzvy a zmenu pred nudou?
Otvárame u nás nové oddelenie – špedíciu - a potrebujeme šikovného kolegu, ktorý je komunikatívny a nebojí sa výziev. Všetko potrebné Ťa naučíme, potrebuješ len chuť učiť sa nové veci, pracovať na sebe a ovládať aspoň jeden cudzí jazyk na komunikatívnej úrovni (slovom aj písmom).
Hľadáme nadšencov pre logistiku a obchod, teamových hráčov, ktorí hľadajú nové výzvy, chcú prekonávať samých seba, hľadať, kde je strop ich možností.
Ponúkame Ti tvrdú prácu. Na začiatku budeš musieť prekonávať veľa prekážok, dať zo seba to najlepšie, kým sa dostaví prvý výsledok. Keď to zvládneš máš neobmedzené možnosti zárobku. Strop platu u nás neexistuje, záleží len od Teba, koľko vyrobíš pre firmu, z toho máš percentá pre seba.

Si zvyknutý byť vo svojej práci produktívny? Chceš pomáhať našim klientom efektívne a ekologicky prepravovať ich tovar? Dokážeš si vybudovať dobré vzťahy s kolegami a obchodnými partnermi?
Firma expanduje, potrebujeme silných ľudí, ktorí sa pripoja k nášmu teamu a pomôžu nám zabezpečiť, aby naše vozidlá boli vyťažené, jazdili so ziskom a aby naši skvelí kolegovia vodiči boli produktívni. Ak taký si, nemusíš sa báť o svoju výplatu.

Náplň tvojej práce:
- získavanie nových obchodných partnerov;
- preverovanie platobnej schopnosti obchodných partnerov;
- cenotvorba jednotlivých prepráv a obchodovanie s prepravami;
- vyhodnocovanie ponúk a dopytov;
- organizácia a riadenie kamiónovej prepravy;
- výber prepravných a špedičných spoločností;
- komunikácia s dopravcami, zákazníkmi a vodičmi;
- príprava harmonogramov prepravy;
- vyhľadávanie optimálnych trás pre vozidlá;
- sledovanie prepravy;
- administratívne práce spojené so zabezpečením prepravy;
- príprava podkladov a reporting vedeniu spoločnosti;

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800 € + odmeny + % tebou vyprodukovaného zisk

Ponúkame ti:
- pravidelné vzdelávanie, zvyšovanie kvalifikácie
- priestor na profesionálny rast;
- možnosť zúčastňovať sa rôznych konferencií v oblasti dopravy / zasielateľstva;
- výročné odmeny;
- parkovanie osobného vozidla v areály firmy;

Ak si sa v pozícii našiel a ponuka ťa oslovila, zašli nám štruktúrovaný životopis so súhlasom na spracovanie osobných údajov na e-mail [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti v doprave aspoň 1 rok;
- chuť neustále sa vzdelávať;
- zodpovednosť, spoľahlivosť, diskrétnosť;
- organizačné a rozhodovacie schopnosti;
- tímový hráč; orientácia na tímový výsledok;
- obchodný typ, ktorý má radosť z komunikácie;
- aktívna komunikácia v jednom jazyku je PODMIENKA; ďalšie jazyky sú VÝHODOU;

Sme hrdí na to, že BOSTA je slovenská spoločnosť a už 14 rokov si nás vyberajú stáli zákazníci aj noví klienti. Naša spoločnosť je jedným z popredných dodávateľov nákladných dopravných služieb na Slovensku i v EÚ. Špecializujeme sa hlavne na prepravy s výmennými nadstavbami (WAB - WechselAufBau). Neposkytujeme len obyčajnú prepravu. Prinášame efektivitu, spoľahlivosť a hodnotu, aby sme zákazníkom vždy pomohli. Vnímajú nás ako stabilnú a dôveryhodnú dopravnú spoločnosť. Všetkých zamestnancov si vážime, pretože MY sme BOSTA a všetci sme jeden tím, ktorý si pomáha. Pre viac informácii navštívte náš web www.bosta.sk alebo Facebook www.facebook.com/BOSTAtransport/ .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Pestovateľská 6
82104 Bratislava
www.bosta.sk, www.facebook.com/BOSTAtransport/

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mariana Smrtičová
Tel.: +421915792134
E-mail: poslať životopis
ID: 3780429   Dátum zverejnenia: 7.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 € + odmeny + % tebou vyprodukovaného zisk