Špeditér, dispečer, disponent, obchodník

BOSTA, s.r.o.

Miesto práce
Pestovateľská, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
700 EUR/mesiacZákladná mzda bude dohodnutá v závislosti od skúseností kandidáta + odmeny až do výšky 30% zo základnej mzdy + prémie v závislosti od tvojej šikovnosti v neobmedzenej výške - STROP PLATU NEEXISTUJE

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

DOBRÁ SPRÁVA - NOVÉ ODDELENIE ŠPEDÍCIE SA OTVÁRA!!!
Hľadáme špeditérov - staň sa súčasťou budúceho skvelého tímu.

Svojho šéfa oddelenie už má, šikovných pracovníkov si k sebe hľadá.
Odborník vo fachu je tvoj budúci šéf, naučí ťa všetko čo budeš potrebovať, aby si sa raz vypracoval na pozíciu, akú má u nás on. Samozrejme je potrebná veľká dávka tvojho úsilia, snahy a ochoty učiť sa.

Ukáž nám, čo je v tebe, a nie je vylúčené, že svojou snahou a odhodlaním dosiahneš časom post team leadra a staneš sa pravou rukou svojho šéfa.

Nemáš žiadne skúsenosti? To nám nevadí, všetko potrebné ťa naučíme.
Máš už čiastočné skúsenosti, ale nie si v tom úplne doma? Ani to nám nevadí, potrebné ťa doučíme.
Máš bohaté skúsenosti? Super! No veríme, že sa napriek tomu naučíš ešte veľa nového a veľa nového naučíš aj ty nás.

Náplň tvojej práce:
- Vyhľadávanie a oslovovanie nových zákazníkov,
- Prijímanie a vypracovávanie cenových dopytov a objednávok na prepravu,
- Dojednávanie zmluvných podmienok a uzatváranie zmlúv s prepravcami,
- Vedenie evidencie prepráv,
- Správne a včas zabezpečovať vnútroštátnu a medzinárodnú prepravu tovarov,
- Zodpovednosť za plynulý priebeh realizovaných prepráv,
- Zadávanie údajov do informačného systému, spracovanie objednávok,
- Komunikovanie so zákazníkmi a prepravcami,
- Príprava podkladov na fakturáciu,
- Štatistické spracovanie, vedenie CRM databázy a reporting,
- Sledovanie platobnej disciplíny klientov,
- Vybavovanie reklamácií.

Ponúkame ti:
- Zázemie a istotu spoločnosti s 15 ročnou tradíciou,
- Super kolektív, ktorý ti vždy ochotne pomôže,
- Pravidelné vzdelávanie, zvyšovanie kvalifikácie,
- Priestor na profesionálny rast,
- Parkovanie osobného vozidla v areáli firmy.

Ak ťa naša ponuka oslovila, zašli nám svoj životopis a my sa ti určite ozveme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Španielsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Chuť neustále sa vzdelávať,
- Zodpovednosť, spoľahlivosť, diskrétnosť,
- Organizačné a rozhodovacie schopnosti,
- Tímový hráč, orientácia na tímový výsledok,
- Obchodný typ, ktorý má radosť z komunikácie,
- Aktívna komunikácia v anglickom alebo nemeckom jazyku je PODMIENKA, ďalšie jazyky sú VÝHODOU.

Sme hrdí na to, že BOSTA je slovenská spoločnosť a už viac ako 18 rokov si nás vyberajú stáli zákazníci aj noví klienti. Naša spoločnosť je jedným z popredných dodávateľov nákladných dopravných služieb na Slovensku i v EÚ. Špecializujeme sa hlavne na prepravy s výmennými nadstavbami (WAB - WechselAufBau). Neposkytujeme len obyčajnú prepravu. Prinášame efektivitu, spoľahlivosť a hodnotu, aby sme zákazníkom vždy pomohli. Vnímajú nás ako stabilnú a dôveryhodnú dopravnú spoločnosť. Všetkých zamestnancov si vážime, pretože MY sme BOSTA a všetci sme jeden tím, ktorý si pomáha. Pre viac informácii navštívte náš web www.bosta.sk, Facebook www.facebook.com/BOSTAtransport/ alebo si pozrite naše video https://youtu.be/-jBRyi1o3H8.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3758749  Dátum zverejnenia: 19.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac