1 000 - 1 800 EUR

Dispečer kamiónovej dopravy

BOSTA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj budúci kolega. Sme mladý kolektív a v kancelárii máme voľnú stoličku. Chceš si na ňu sadnúť a stať sa súčasťou kolektívu, ktorý si pomáha a podporuje sa? Môžeš byť aj absolvent, avšak s chuťou učiť sa veľa, veľa nových vecí.

- vyťažovanie vlastných vozidiel;
- komunikácia s vodičmi a zákazníkmi;
- vybavovanie administratívnej agendy od začatia prepravy až po jej ukončenie;
- prijímanie a evidovanie objednávok v internom programe;
- súčinnosť na riešení poistných udalostí;
- koordinácia vodičov;
- monitorovanie vozidiel / vodičov;
- kontrola prepravy;
- riešenie prepravných reklamácií;
- práca s RaalTrans a TimoCom;
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1 000 € + odmeny

- zázemie stabilnej a úspešnej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
- pravidelné vzdelávanie a priestor pre osobnostný rast
- priama podpora vedenia a tímu
- kvalitné vstupné zaškolenie
- za predpokladu veľmi dobrých výsledkov možnosť kariérneho rastu a dobrého finančného ohodnotenia

Výkon tejto pozície je náročný. Koordinačná a plánovacia stránka tejto práce si vyžaduje človeka, ktorý je schopný zvládať tlak a stres. Dispečer je skutočne stabilným a dôležitým partnerom medzi vodičom a zákazníkom.
Máte technické myslenie a presvedčili ste sa o tom, že si viete veci dobre zorganizovať? Je vám oblasť kamiónovej prepravy blízka a chceli by ste v tejto oblasti dlhodobo pôsobiť a zdokonaľovať sa? Hľadáte stabilného zamestnávateľa, ktorý investuje do vzdelania svojich zamestnancov a je mu blízka aj oblasť životného prostredia? V prípade veľmi dobrých výsledkov možnosť posunúť sa na pozíciu vedúceho dopravy. Čakajú vás výzvy, ale hneď od začiatku sa viete oprieť o kolegov a takisto o priameho nadriadeného.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti v kamiónovej doprave
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikačnej úrovni výhodou
- technické myslenie a ochota sa učiť
- pozícia vhodná aj pre absolventa, avšak za predpokladu preukázateľných výsledkov z predchádzajúcej (aj pracovnej) činnosti

Sme hrdí na to, že BOSTA je slovenská spoločnosť a už 14 rokov si nás vyberajú stáli zákazníci aj noví klienti. Naša spoločnosť je jedným z popredných dodávateľov nákladných dopravných služieb na Slovensku i v EÚ. Špecializujeme sa hlavne na prepravy s výmennými nadstavbami (WAB - WechselAufBau). Neposkytujeme len obyčajnú prepravu. Prinášame efektivitu, spoľahlivosť a hodnotu, aby sme zákazníkom vždy pomohli. Vnímajú nás ako stabilnú a dôveryhodnú dopravnú spoločnosť. Všetkých zamestnancov si vážime, pretože MY sme BOSTA a všetci sme jeden tím, ktorý si pomáha. Pre viac informácii navštívte náš web www.bosta.sk alebo Facebook www.facebook.com/BOSTAtransport/ .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Pestovateľská 6
82104 Bratislava
www.bosta.sk, www.facebook.com/BOSTAtransport/

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mariana Smrtičová
Tel.: +421915792134
E-mail: poslať životopis
ID: 3758590   Dátum zverejnenia: 9.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 000 € + odmeny