Vodič CE - až 1 700€ mesačne v čistom

BOSTA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
650€ v hrubom + prémie, cestovné náhrady a odmeny až do 1 150€ v závislosti od linky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Neváhajte a staňte sa súčasťou nášho sveta BOSTA. Dávame príležitosť novým záujemcom z celého Slovenska - skúseným i nováčikom.

Ponúkame rôznu pracovnú dobu, vnútroštátne linky aj linky do zahraničia, vozidlá na voľno (objednávkové prepravy). Jazdy v jednoosádke i dvojosádke, práca prevažne počas týždňa a väčšina víkendov voľná, čiže viac času pre seba a rodinu.

Máme viaceré parkovacie plochy na Slovensku. Našich vodičov školíme a zaučíme ak je to potrebné na danej linke (práca s BDF nadstavbami aj rôznymi súpravami - návesová, tandemová, vlečka s otočným ojom)

Žiaľ, turnusovú prácu nerobíme.

- stabilná a dlhodobá práca na plný úväzok s pravidelným vyplácaním mzdy;
- moderné vozidlá s priemerným vekom 3 roky;
- priateľský a nápomocný kolektív;
- 24 hodinová podpora dispečera i vedenia;
- výročné odmeny;
- nové a pohodlné pracovné oblečenie;
- ovocie a káva zadarmo na firme v Bratislave;
- firemné akcie 2x do roka;
- parkovanie osobného vozidla v areály firmy;

Zatelefonujte nám pre viac informácií alebo nám rovno zašlite Váš životopis so súhlasom na spracovanie osobných údajov e-mailom na [email protected] .

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

- vodičský preukaz sk. "CE";
- kvalifikačná karta vodiča;
- digitálna karta;
- platná lekárska prehliadka;
- platné psychologické vyšetrenie;
- bezúhonnosť;
- výhodou je prax vo vedení motorového vozidla "CE", ale ak nie je radi zaučíme;
- výhodou je znalosť dopravnej problematiky: vypisovanie ZPVV (Stazka); CMR, zabezpečovanie tovaru proti poškodeniu;

Slovenská dopravná spoločnosť s vyše 14 ročnou pôsobnosťou na trhu zaoberajúca sa vnútroštátnou a medzinárodnou EÚ prepravou tovaru.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Pestovateľská 6
82104 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mariana Smrtičová
Tel.: +421915792134
E-mail: poslať životopis
ID: 3610921   Dátum zverejnenia: 14.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   650€ v hrubom + prémie, cestovné náhrady a odmeny až do 1 150€ v závislosti od linky