Vodič na linku Bernolákovo – Gunzbur (DE) čistá mzda od 1750eur BOSTA, s.r.o.

BOSTA, s.r.o.

Bratislavský kraj, Slovensko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
982 - 1 800 EUR/mesiacMzdové podmienky 982-€ základná mzda (brutto) + prémie + cestovné náhrady+ príplatky podľa ZP+ odmeny. Celková čistá mzda od 1.750 eur (záleží od odpracovaných dní)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodiča na pravidelnú linku z Bernolákova do Gunzburu v Nemecku a späť:

- pravidelná linka v medzinárodnej doprave - krátky, dlhý týždeň;
- krátky týždeň - začína sa v pondelok cca 14:00 a končí v piatok v raňajších hodinách, pauzu môžeš robiť na SK doma
- dlhý týždeň - začína sa z nedele na pondelok odchod do 2:00, končí v sobotu v raňajších hodinách, pauzu môžeš robiť na SK doma
- vodiči majú každý víkend voľno
- jazda s wab kontajnermi;
- podrobnejšie informácie poskytneme telefonicky alebo osobne na pohovore

A samozrejme:
- komunikácia s dispečermi a personálom spoločnosti;
- zodpovedný prístup k zverenej práci;
- udržiavanie čistoty vo vozidle;
- profesionálne, zodpovedné a slušné vystupovanie, záujem o dosahovanie dobrých výsledkov;

Ponúkame ti:
- stabilnú a perspektívnu prácu na plný úväzok;
- moderné vozidlá s priemerným vekom 4 roky;
- podpora dispečera;

Výkon tejto pozície je náročný. Koordinačná a zodpovedná stránka tejto práce si vyžaduje človeka, ktorý je schopný zvládať tlak a stres. Vodič je v našej spoločnosti dôležitým článkom, je dôležitou a neodmysliteľnou súčasťou nášho kolektívu.
Čakajú ťa výzvy, ale hneď od začiatku sa vieš oprieť o kolegov a takisto o priameho nadriadeného.

Pracovnú ponuku a plno informácií zo života firmy nájdeš aj na:
Facebook: https://www.facebook.com/BOSTAtransport/
YouTube: http://yt.vu/+bosta

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

C, E

- vodičský preukaz sk. "CE";
- kvalifikačná karta vodiča;
- digitálna karta;
- platná lekárska prehliadka;
- platné psychologické vyšetrenie;
- bezúhonnosť;
- prax vo vedení motorového vozidla "CE" - VÝHODOU;
- znalosť dopravnej problematiky: vypisovanie Staziek; CMR, zabezpečovanie tovaru proti poškodeniu;

Sme hrdí na to, že BOSTA je slovenská spoločnosť a už viac ako 18 rokov si nás vyberajú stáli zákazníci aj noví klienti. Naša spoločnosť je jedným z popredných dodávateľov nákladných dopravných služieb na Slovensku i v EÚ. Špecializujeme sa hlavne na prepravy s výmennými nadstavbami (WAB - WechselAufBau). Neposkytujeme len obyčajnú prepravu. Prinášame efektivitu, spoľahlivosť a hodnotu, aby sme zákazníkom vždy pomohli. Vnímajú nás ako stabilnú a dôveryhodnú dopravnú spoločnosť. Všetkých zamestnancov si vážime, pretože MY sme BOSTA a všetci sme jeden tím, ktorý si pomáha. Pre viac informácii navštívte náš web www.bosta.sk, Facebook www.facebook.com/BOSTAtransport/ alebo si pozrite naše video https://youtu.be/-jBRyi1o3H8.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3452546  Dátum zverejnenia: 16.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 982 EUR/mesiac