Vodič C nočnej linky z Bratislavy do Trenčína a späť

BOSTA, s.r.o.

Nám. padlých hrdinov 7, 900 28 Ivanka pri Dunaji, Bratislavský kraj, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodiča na pravidelnú nočnú linku z Bratislavy do Trenčína a späť:

- pravidelná nočná linka;
- pondelok večer - sobota ráno;
- sólo vozidlo + WAB (výmenná nadstavba) - možnosť zaučenia;

- pravidelné vyplácanie mzdy;
- priateľský pracovný kolektív;
- ľudský a seriózny prístup;
- možnosť ďalšieho vzdelávania a rozširovania svojich znalostí;
- parkovanie osobného vozidla v areály firmy;
- servis 24/7;

V prípade záujmu nám zašlite štrukturovaný životopis so súhlasom na spracovanie osobných údajov e-mailom na nižšie uvedenú emailovú adresu.

V štrukturovanom životopise žiadame prezentovanie, v akej spoločnosti uchádzač pracoval ako vodič s využitím skupiny "C" a roky praxe.

Volať len v pracovné dni od 8,00 hod.-16,00 hod.

POZOR: Spoločnosť Bosta s.r.o., je od 06.01.2014 presťahovaná na novej adrese Pestovateľská 6, Bratislava (areál VHS).

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

C

- prax vo vedení motorového vozidla "C";
- kvalifikačná karta vodiča;
- digitálna karta;
- platná lekárska prehliadka;
- platné psychologické vyšetrenie;
- znalosť dopravnej problematiky: vypisovanie ZPVV ( Stazka ), CMR, colné formality, zabezpečovanie tovaru proti poškodeniu;

Sme hrdí na to, že BOSTA je slovenská spoločnosť a už viac ako 18 rokov si nás vyberajú stáli zákazníci aj noví klienti. Naša spoločnosť je jedným z popredných dodávateľov nákladných dopravných služieb na Slovensku i v EÚ. Špecializujeme sa hlavne na prepravy s výmennými nadstavbami (WAB - WechselAufBau). Neposkytujeme len obyčajnú prepravu. Prinášame efektivitu, spoľahlivosť a hodnotu, aby sme zákazníkom vždy pomohli. Vnímajú nás ako stabilnú a dôveryhodnú dopravnú spoločnosť. Všetkých zamestnancov si vážime, pretože MY sme BOSTA a všetci sme jeden tím, ktorý si pomáha. Pre viac informácii navštívte náš web www.bosta.sk, Facebook www.facebook.com/BOSTAtransport/ alebo si pozrite naše video https://youtu.be/-jBRyi1o3H8.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3149091  Dátum zverejnenia: 17.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou