850 - 1 100 EUR

Obsluha technologickej linky

BOSKOP Poľnonákup Trenčín, a.s.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• obsluha automatizovanej technologickej linky
• navažovanie
• granulovanie
• vrecovanie
• údržba
• udržiavanie poriadku na pracovisku

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

850- 1 000 € hrubá mzda

• práca na jednom mieste, v Trenčíne
• práca na jednu zmenu (prípadne dve zmeny podľa potreby)
• voľné víkendy
• zaškolenie na prácu s vysokozdvižným vozíkom
• skúsenosti s touto prácou nie sú nevyhnutné
• možnosť nákupu výrobkov za zvýhodnených podmienok
• stravné lístky v hodnote 4,50 €

Ak nechcete odchádzať na dlhé týždne na montáže a ste z okolia Trenčína máme pre Vás ponuku.
Sme slovenská akciová spoločnosť s dlhoročnou tradíciou zameraná na výrobu kŕmnych zmesí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Záujemca o našu ponuku môže byť rovnako mladý človek bez skúseností v obore ako aj ľudia iných vekových kategórií, ktorých omrzelo cestovanie za prácou. Potrebný je záujem, zodpovednosť a základné technologické zručnosti.

Firma je zameraná prevažne na výrobu kompletných kŕmnych zmesí pre poľnohospodárske zvieratá a skladovanie agrokomodít a ich pozberovú úpravu. Naša spoločnosť prešla mnohými rekonštrukciami a inováciami, či už v pozberovej úprave, samotnej výrobe kŕmnych zmesí alebo v prístupe k výžive zvierat. Na trhu sme už viac ako 20 rokov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Hlavná 1
91105 Trenčín

Kontakt

ID: 3130508   Dátum zverejnenia: 16.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850- 1 000 € hrubá mzda