Можливість для людей з України
Robert Bosch Production Slovakia, s.r.o. so sídlom v Bernolákove je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa renováciou automobilových alternátorov (repas alternátorov). Je to pôvodom dánska firma (Holger Christiansen Production Slovakia, s.r.o.), súčasťou koncernu Robert Bosch GmbH sa stala v roku 2008. Na Slovensku pôsobí už od roku 2000 a v súčasnosti má približne 170 zamestnancov. Zaujímavosťou je, že závod v Bernolákove je jedinou Bosch prevádzkou na repasovanie alternátorov na svete.
Gaštanová alej 7, 900 27 Bernolákovo, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Od 1 800 EUR/mesiacročný bonus až do výšky 10% zo základnej ročnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Starostlivosť o všetky objekty, exteriér a priľahlý areál
- Sledovanie a udržiavanie technického stavu budovy
- Opravy, drobné zásahy a montáže
- Plnenie a koordinácia úloh týkajúcich sa správy budov a zariadení
- Plnenie a koordinácia úloh týkajúcich sa zabezpečenia objektu
- Spolupráca s bezpečnostnou službou (SBS)
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami
- Vyzdvihovanie priameho a nepriameho materiálu od dodávateľov
- Zodpovednosť za firemné dopravné prostriedky (vozový park, servis, STK)
- Zodpovednosť za spravovanie mobilných telefónov
- Zodpovednosť za správu EPS a EZS
- Zodpovednosť za správu a aktualizáciu kľúčového systému
- Zodpovednosť za revízie
- Spolupodieľanie sa na projektoch v závode

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- flexibilná pracovná doba, je možné čiastočne pracovať z domu
- možnosť profesného rastu
- odborné a jazykové školenia
- ročný bonus
- pomerná časť 13.platu
- vianočné poukážky
- vitamínové balíčky
- príspevok na dopravu
- vernostný bonus
- bonus za prinesenie nového kolegu do firmy a mnohé iné

Prvé stretnutie s kandidátom bude prebiehať prostredníctvom videotelekonferencie cez MS Teams.

Vážime si Váš záujem o inzerovanú pracovnú ponuku, oslovíme však len tých uchádzačov, ktorí budú vyhovovať stanoveným podmienkam. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Skúsenosti v oblasti FCM (Facility managementu) min. 2 roky
- Silné komunikačné a koordinačné schopnosti
- MS office - pokročilá úroveň
- Znalosti SAP sú výhodou
- Zmysel pre tímovú prácu, spoľahlivosť
- Logické a analytické myslenie
- Angličtina na komunikatívnej úrovni

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Eliška Matiesková
E-mail: poslať životopis
ID: 4448315  Dátum zverejnenia: 14.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac