Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України
Robert Bosch Production Slovakia, s.r.o. so sídlom v Bernolákove je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa renováciou automobilových alternátorov (repas alternátorov). Je to pôvodom dánska firma (Holger Christiansen Production Slovakia, s.r.o.), súčasťou koncernu Robert Bosch GmbH sa stala v roku 2008. Na Slovensku pôsobí už od roku 2000 a v súčasnosti má približne 170 zamestnancov. Zaujímavosťou je, že závod v Bernolákove je jedinou Bosch prevádzkou na repasovanie alternátorov na svete.
Miesto práce
Bernolákovo
Termín nástupu
ASAP
1 194 EUR/mesiac+ mesačne: dochádzkový bonus 100 €, výkonnostný bonus cca 50 €, osobné hodnotenie do 75 €, smenový príplatok 40 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha manuálnych kovoobrábačkých strojov vo výrobe
- obsluha CNC vo výrobe
- obsluha frézy vo výrobe

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti,
- zaujímavý bonusový systém,
- pomerná časť 13.platu,
- vianočné poukážky,
- vitamínové balíčky,
- príspevok na dopravu,
- vernostný bonus,
- bonus za prinesenie nového kolegu do firmy a mnohé iné.

Vážime si Váš záujem o inzerovanú pracovnú ponuku, oslovíme však len tých uchádzačov, ktorí budú vyhovovať stanoveným podmienkam. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kovoobrábač, sústružník, mechanik - nastavovač

- výučný list v obore kovoobrábač
- technická a manuálna zručnosť
- skúsenosti s prácou na sústruhu

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Eliška Matiesková
E-mail: poslať životopis
ID: 4345967  Dátum zverejnenia: 5.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 194 EUR/mesiac