Robert Bosch Production Slovakia, s.r.o. so sídlom v Bernolákove je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa renováciou automobilových alternátorov (repas alternátorov). Je to pôvodom dánska firma (Holger Christiansen Production Slovakia, s.r.o.), súčasťou koncernu Robert Bosch GmbH sa stala v roku 2008. Na Slovensku pôsobí už od roku 2000 a v súčasnosti má približne 170 zamestnancov. Zaujímavosťou je, že závod v Bernolákove je jedinou Bosch prevádzkou na repasovanie alternátorov na svete.
Miesto práce
Bernolákovo
870 EUR/mesiaczákladná mzda od 870,- € mesačne brutto + dochádzkový bonus, osobné hodnotenie, KPI bonus, príspevok na dopravu a ďalšie firemné benefity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Repas alternátorov,
* Zabezpečenie výroby z hľadiska kvality, množstva a času,
* Uskutočňovanie výrobných operácií na svojom pracovisku,
* Striedanie pracovísk podľa požiadaviek produkcie,
* Zabezpečovanie čistenia a upratovania svojho pracovného miesta a pracoviska,
* Podieľanie sa na neustálom zlepšovaní produktu a procesu,
* Dodržiavanie bezpečnostných pokynov a pracovných štandardov.

* Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti.
* Možnosť profesného rastu,
* Zaujímavý bonusový systém.

Vážime si Váš záujem o inzerovanú pracovnú ponuku, oslovíme však len tých uchádzačov, ktorí budú vyhovovať stanoveným podmienkam. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

* Základné, stredné odborné (výučný list), stredoškolské s maturitou (kovoobrábanie, strojárstvo, mechanika, elektrotechnika, automechanika),
* Manuálna zručnosť,
* Fyzická a technická zdatnosť,
* Spoľahlivosť, dochvíľnosť, zodpovednosť,
* Možnosť dochádzania do Bernolákova.

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Vaculčiaková
E-mail: poslať životopis
ID: 4038049  Dátum zverejnenia: 22.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 870 EUR/mesiac