Zámečník, svářeč

BOS, spol. s r.o.

Místo práce
Úvaly
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1120 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro výrobu strojírenských komponentů v Úvalech u Prahy sháníme na pozici

svářeč-zámečník, svářeče popř.dvojici svářečů, k výrobě a montáži technologických komponentů pro petrolejářský průmysl.

Požadujeme:

  • svářování metodou CO2, obalenou elktrodou popř.autogenem
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou, ale není podmínkou

Nabízíme:

  • práci v malém kreativní kolektivu, kde budete u realzace výrobků od začátku až do předání objednavateli
  • pracovní oblečení
  • ubytování zajistíme
  • možnost placených přesčasů

Ми шукаємо робітників, зварників для компанії в Уваю у Празі - Чехія

для виготовлення та складання технологічних компонентів

Погодинна зарплата становить 7-11 Eur/годину.

Нам потрібно:
• CO2, elctrod або autogen зварювання
• Водійські права групи В є перевагою, але не є обов'язковою умовою

Ми пропонуємо:
• працювати в невеликому колективі
• Спецодяг
• Проживання буде забезпечено

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 3421239  Dátum zverejnenia: 14.6.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1120 EUR/měsíc