Čašník, čašníčka

Boris Marhefka ml,

Miesto práce
Rudohorská 16, 97411 Banská Bystrica - Sásová
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
650

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov, prijímanie objednávok, praca s PC, hotovosťou, inventúry skladu, objednávky

Mladý kolektív, pracovná doba krátky dlhý týždeň, tringelty, zamestnanecká strava, pitný režím, možnosť plánovania smien, príjemné prostredie, stále rozvíjajúci sa podnik, ubytovanie, odmeny z tržby

Hĺadáme kolegu/yňu dlhodobejšie, nie na 3 mesiace a očakávame maximálnu serióznosť a zodpovednosť čo je samozrejme naším benefitom ...

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2018 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Microsoft Windows - základy

Úsmev ako dar, dobre naladený/á, chuť pracovať

V našej reštaurácii si každý návštevník príde na svoje. Ponúkame pestrý výber tradičných slovenských jedál, rozličné druhy piva, vína a iných nápojov, ktoré vám spríjemnia posedenie s priateľmi pri futbalovom či hokejovom prenose. Neustále sa snažíme skvalitňovať naše služby, aby boli naši návštevníci spokojní.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kpt.Jaroša
97411 Banska Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Boris ml.
Tel.: +421905560056
E-mail: poslať životopis
ID: 2903836   Dátum zverejnenia: 11.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   650