Autoelektrikár a kontrolór kvality 8 €/h - 11 €/h

BORA sort s.r.o.

Miesto práce
VW Bratislava - Tor 5, brána, VW-Devínska Nová Ves
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 8 EUR/hod.príplatky za nočnú zmenu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oprava káblových zväzkov na montážnej linke a kontrola a úprava rôznych druhov dielcov v automobilovom priemysle, evidencia výsledkov
Miesto práce Bratislava VW SK a okolie

V prípade potreby možnosť ubytovania

Profesný životopis zasielajte na uvedenú emailovú adresu. Do predmetu napíšte "kontrolór".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

Automobilový priemysel je výhodou, nie podmienkou

Samostatnosť
Flexibilita
Spoľahlivosť
Odolnosť voči stresu
Autoelektrikár výhodou
Zručnosť v ovládaní nástrojov potrebných
k výkonu práce výhodou

Spoločnosť BORA sort s.r.o. ponúka svoje služby v oblasti triedenia a opráv dielcov dodávaných pre automobilový priemysel od roku 2003.
Sme malá firma iba so slovenským vedením, ale našou snahou je podávať čo najlepšie výkony aby sme sa udržali v ťažkej konkurencii veľkých zahraničných spoločností.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3978871  Dátum zverejnenia: 9.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.