Chyžná, Hotel Tempus

Bora-MAX, s.r.o.

Miesto práce
Hotel Tempus, Rožňavská 34, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-- zodpovednosť za upratovanie hosťovských izieb na základe stanovených štandardov spoločnosti
- upratovanie izieb, chodieb a spoločných priestorov
- pravidelné vysávanie a utieranie prachu
- vymieňanie použitej posteľnej bielizne a uterákov
- Čistenie hygienických a sociálnych zariadení, nábytku, dopĺňanie chýbajúcich hygienických potrieb

- atraktívne pracovné prostredie
- práca v mladom kolektíve
- možnosť bezplatného využitia fitnesscentra

Ak Vás naša ponuka zaujala , prosím pošlite Váš podrobný profesný životopis na doleuvedený e-mail.
Na pohovor budú prizvaní iba vybraní uchádzači , spĺňajúci požadované kritériá. Ďakujeme vopred za rešpektovanie tejto skutočnosti.

[email protected]
+421911 158255 p. Maxinová

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť s prácou chyžnej výhodou
- ochota učiť sa
- prívetivé a ochotné správanie, príjemné vystupovanie
- zmysel pre poriadok a precíznosť
- čistý výpis registra trestov

Spoločnosť Bora-Max, s.r.o. sa zaoberá prevádzkovaním a správou ubytovacích zariadení a zariadení slúžiacich na relaxáciu a kondíciu. Momentálne spoločnosť spravuje Hotel Tempus a Tempus club v Bratislave.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3288113  Dátum zverejnenia: 16.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou