React.js Developer Medior

BOOTIQ SK s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 300 EUR/mesiac* finálna výška odmeny závisí od skúseností a od typu spolupráce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše projekty sú rozmanité. Niektoré sú green-field, iné prechádzajú do nových fáz.
Nehrozí tu prevaha "archeologickej" práce na prastarých legacy kódoch.
Máme za sebou korporátne weby, redesignovali jednu z najpoužívanejších bankových aplikácií a tiež sme sa podieľali na novej komunikačnej platforme pro americký startup.
Radi pracujeme aj pre neziskovky, a tak sme vyvinuli apku pro nepočujúcich, apku pre hľadanie pohrešovaných detí a pod. Neboj sa nás opýtať, radi sa pochválime!

Vyskúšať si na nich rôzne spôsoby vývoja, budeš tu pracovať s TOP technológiami a prehlbovať svoje hands-on skúsenosti.
Okrem toho sa môžeš tešiť aj na spoluprácu naprieč skupinou BOOTIQ, kde sa môžeš postupne zoznámiť s viac než 400 IT profíkmi z ČR a SR.

Ponúkame otvorený prístup a priestor pre realizáciu vlastných myšlienok. Akceptujeme individualitu a individuálny prístup k práci. Naši zákazníci sú po celom svete a podnikajú v rôznych segmentoch biznisu. Poskytujeme im inovatívne riešenia a parádny softvér. Participujeme tiež na rôznych výskumných projektoch a máme radi výzvy.

Práca na projektoch podľa schopností a skúseností samostatne alebo v tíme.

Požadovaný tech. stack:

React.js (Redux / Saga / Server Side Rendering)
JavaScript / TypeScript
znalosť CSS (vedieť vytvárať responzívne dizajny, skúsenosť s Material UI alebo ANT Design)
REST API

Výhodou je znalosť:

Vue.js
základy CI / CD (Gitlab / Jenkins)
znalosť Dockru

Príjemnú kultúru založenú na otvorenosti, transparentnosti, zdieľaní informácií a know-how.
Príležitosť v seniornom a stabilnom tíme, ktorý spoločně pracuje na rôznorodých projektoch
Možnosť podieľať sa na nových trendoch a učiť sa od top architektov na trhu
Skúšanie nových technológií a metodológii, frameworky, portály, aplikácie, apiny... - dostaneš sa ku všetkému.
Remote prácu alebo zázemie v jednej z 11 poboček v ČR a SR
V prípade potreby dodáme aj notebook
Môžeš s nami športovať (účasť na rôznych behoch, bicyklovačkách,volejbale, turistike) Máme k dispozícii pre cyklistov sprchu, aj bezpečné miesto na bicykle.
Mať skvelú komunitu kolegov (chaty, party, hackathony, konferencie, grilovačky, firemné raňajky, interný bufet, cyklodieľňu )
Utužovanie kolektívu pri stolnom futbale, EBENICA kávičke alebo na našej terase pri pestovaní byliniek, či spoločnom varení.

Tajomstvo našej garáže sme ti už ukázali a teraz je rad na tebe. Nie sme upätí kravaťáci a na skostnatené procesy si nepotrpíme.

Pošli nám svoj najlepší projekt, na ktorý si najviac hrdý (nezabudni nám napísať, prečo práve tento projekt a čo si na ňom robil), pripíš nám k nemu pár viet o tebe a tvojich skúsenostiach s technológiami, v ktorých pracuješ, a my ti radi dáme možnosť nás presvedčiť o tom, že práve ty si ten pravý pre našu smart software garáž.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

React Redux - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme BOOTIQ group - skupina software garáží, v ktorých partie IT profesionálov dodávajú komplexné a na mieru šité IT služby.

Svojou veľkosťou a záberom technologií vieme rozvinúť biznis nielen veľkým korporátom, ale aj stredným a malým spoločnostiam, vrátane start-upov.

Radi pracujeme aj pre neziskovky, školy a univerzity. Jedna z našich garáží BOOTIQ EEA poskytuje špičkové služby v oblasti softvérového vývoja a integrácie, IT poradenstva a outsourcingu.

Si proaktívny/a, nadšený/a, máš zmysel pre detail a chuť vzdelávať sa? Chceš byť viac ako len „another brick in the wall“? V tom prípade je EEA  ako Software House a zároveň úspešný slovensko – český integrátor vhodnou alternatívou práve pre Teba. Pre tím v Bratislave, v Poprade alebo remote hľadáme samostatných ľudí s fantáziou, ktorí sa neboja prijať zodpovednosť podieľať sa React.js vývojom na českom i slovenskom trhu jedinečných projektoch.

BOOTIQ je členom BiQ Group, lokálnej skupiny s medzinárodnou pôsobnosťou.
Akvizíciami narástol BiQ Group na viac ako 400 vývojárov a ročné tržby skupiny presiahnu 20 miliónov eur a v súčasnosti obsluhuje viac ako 300 klientov. Skupina tak dosiahla veľkosť, pri ktorej dokáže realizovať rozsiahle IT projekty pre klientov nielen v Českej a Slovenskej republike, ale aj v celej strednej Európe.

KLIENTI:
Medzi spokojných zákazníkov patria aj velkí hráči na trhu ako Supersoused, GTS Alive - ISIC, Curaprox, DPD, či subjekty štátnej správy.

Firemná kultúra v BOOTIQ je neformálna a uvoľnená tzv. garážového typu, čím chceme podporiť kreativitu, tímovost a odvahu, aby kolegovia prirodzene spolupracovali, vzájomne sa rozvíjali a posúvali ďalej. Pri hľadaní nového člena do partie sa u nás hľadí nielen na skúsenosti, ale aj vášeň pre danú technológiu, chuť pracovať na unikátnych projektoch a rozvíjať sa. Dôležité je, či kandidát zapadne do našej kultúry ako tímový hráč a či mu vyhovuje dynamický spôsob práce a rôznorodosť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4310579  Dátum zverejnenia: 22.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac