JavaScript programátor

BOOTIQ SK s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 900 EUR/mesiacZačíname od 1900 €. Platové podmienky sa pohybujú v závislosti od znalostí, kvalifikácie a motivácie kandidáta. Možnosť spolupráce na IČO.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre spoločnosť EEA, part of Big Group, momentálne hľadáme JS programátora.

Si proaktívny, nadšený pre technológie a nové výzvy, máš zmysel pre detail a chuť vzdelávať sa? Chceš byť viac ako len „another brick in the wall“? V tom prípade je EEA ako Software House a zároveň úspešný slovensko – český integrátor vhodnou alternatívou práve pre Teba. Pre tím v Bratislave, hľadáme programátorov, ktorí sa neboja prijať zodpovednosť podieľať sa na vývoji našich produktov, Atlassian addonov .

Naše produkty sú rozmanité. Niektoré sú green-field, iné prechádzajú do nových fáz v cloude. Sme partnerom jednej z najprogresívnejších IT spoločností súčasnosti - Atlassian. V našej firme využívame Atlassian produkty a poskytujeme ich zákazníkom už od roku 2005.

U nás môžeš získať príležitosť pracovať v seniornom a stabilnom tíme, ktorý spoločne pracuje na rôznorodých projektoch. Máme príjemnú kultúru založenú na otvorenosti, transparentnosti, zdieľaní informácií a know-how.

Pre nás je kľúčové, aby si:
- mal HTML/CSS znalosti
- mal už niečo odkódené v JavaScripte (príp. TypeScript)
- poznal a ešte lepšie pracoval s Node.js
- sa zaujímal o nové technológie, trendy, frameworky, API..
- bol team-player, ale vedel pracovať i samostatne
- zapadol do našej príjemnej, otvorenej kultúry založenej na transparentnosti a zdieľaní know how

U nás môžeš prísť do kontaktu s nasledovnými technológiami a postupne sa zoznámiť s:
- React.js
- Vue.js
- Atlassian nástrojmi: Jira, Confluence kt. využívame na spoluprácu
- automatizácia procesov s CI/CD pipelinami od Atlassian: Bamboo, Bitbucket, Jenkins..

- Možnosť podieľať sa na nových trendoch a učiť sa od top architektov na trhu
- Hodiny anglického jazyka 2x týždenne s lektorom priamo vo firme
- Skúšanie nových technológií a metodológii, frameworky, portály, aplikácie, apiny... - dostaneš sa ku všetkému.
- Remote práca alebo zázemie v jednej z 11 poboček v ČR a SR
- V prípade potreby dodáme aj notebook.
- Môžeš s nami športovať (účasť na rôznych behoch, bicyklovačkách,volejbale, turistike) Máme k dispozícii pre cyklistov sprchu, aj bezpečné miesto na bicykle.
- Mať skvelú komunitu kolegov (chaty, party, hackathony, konferencie, grilovačky, firemné raňajky, interný bufet, cyklodieľňu )
- Utužovanie kolektívu pri stolnom futbale, EBENICA kávičke alebo na našej terase pri pestovaní byliniek, či spoločnom varení.

Ak zvažuješ spoluprácu s nami, stačí nám kontakt a stručný popis alebo link na projekty, ktoré považuješ za najdôležitejšie.
V prípade reakcie bez tejto referencie, ti zašleme technické zadanie a po jeho vyriešení sa dohodneme na termíne stretnutia buď naživo alebo na TEAMS meetingu, kde bude pre obe strany príležitosť spoznať sa, zodpovedať konkrétne otázky a ujasnenie možností spolupráce.

Ak máš, čo ponúknúť a tento profil ti úplne nesedí , neváhaj sa nám ozvať a možno Ti vytvoríme pozíciu na mieru.

Viac na https://www.bootiq.io/kariera/

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické odbory – informačné technológie a príbuzné smery

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Naše tímy v Bratislave, Trenčíne alebo remote chcú samostatných ľudí, ktorí sa neboja prijať zodpovednosť.

Hľadáme kompetentného programátora, ktorý dokáže pracovať nielen na vývoji nových riešení na zelenej lúke s využitím najmodernejších technológií, ale aj na rozvoji už existujúcich a prispôsobovaní funkcionality podľa požiadaviek zákazníkov.

To všetko vyžaduje nie len schopnosť transformovať biznisové požiadavky do kódu, ale aj vidieť veci v širších súvislostiach, či mať schopnosti optimalizovať a meniť už existujúci kód.

Očakávaná je zručnosť vzdelávať sa a naštudovať si nové technológie.

BOOTIQ je členom INTEFI CAPITAL, lokálnej skupiny s medzinárodnou pôsobnosťou.
Vyvíjame software pre firmy, ktoré hľadajú individualizované riešenie pre svoju internetovú budúcnosť vo svete BI, financií, e-commerce alebo IoT.

Akvizíciou EEA s.r.o. narástol BOOTIQ tím v rámci celej skupiny na viac ako 400 vývojárov a ročné tržby skupiny presiahnu 16 miliónov eur. Skupina tak dosiahla veľkosť, pri ktorej dokáže realizovať rozsiahle IT projekty pre klientov nielen v Českej a Slovenskej republike, ale aj v celej strednej Európe.
Postupne sa k skupine pridala pražská digitálna agentúra Blueberry alebo spoločnosť Novasoft, ktorá v Česku patrí k lídrom v dodávke SAP technológií. Akvizíciami softvérových spoločností rozširuje spoločnosť portfólio svojich služieb a v súčasnosti obsluhuje viac ako 200 klientov.

KLIENTI:
Medzi spokojných zákazníkov patria aj velkí hráči na trhu ako T-Mobile, Plzeňský Prazdroj, GTS Alive - ISIC, Škoda, Unipetrol, Zoot, Raiffeisenbank, Allianz, Telco, či subjekty štátnej správy.

Firemná kultúra v BOOTIQ SK je neformálna a uvoľnená tzv. garážového typu, čím chceme podporiť kreativitu, tímovost a odvahu, aby kolegovia prirodzene spolupracovali, vzájomne sa rozvíjali a posúvali ďalej. Pri hľadaní nového člena do partie sa u nás hľadí nielen na skúsenosti, ale aj vášeň pre danú technológiu, chuť pracovať na unikátnych projektoch a rozvíjať sa. Dôležité je, či kandidát zapadne do našej kultúry ako tímový hráč a či mu vyhovuje dynamický spôsob práce a rôznorodosť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4109036  Dátum zverejnenia: 24.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac