Reagujte bez životopisu

SAP ABAP Developer pre BOOTIQ

BOOTIQ SK s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.5.2021
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacFinálna suma a podmienky budú dohodnuté v závislosti od skúseností a znalostí a typu zmluvy spolupráce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V BOOTIQu aktuálne rozširujeme SAP tím na Slovensku o pozíciu ABAP Developera, ktorý sa zaujíma o nové technológie, ako sú SAP Cloud Platform a in-memory. Je to príležitosť učiť sa trendové veci a zároveň byť súčasťou dynamickej spoločnosti s možnosťou rozvíjať svoj potenciál na projektoch pre významných zákazníkov .

Čo bude vaším poslaním?
• analýza funkčných a technických požiadaviek zákazníka
• spolupráca s tímom SAP konzultantov pri dizajne technického riešenia
• programovanie v ABAP / ABAP OO / Web Dynpro
• testovanie nových riešení
• analýza, debuggovanie a hľadanie príčin chýb aplikácií
• optimalizácia programov a výkonnosti aplikácií
• dokumentovanie vývoja

Oblasti vývoja:
1. vývoj komplexných SAP funkcionalít, reporting,
2.SOAP a REST web service, OData
3. Adobe Forms, Smart Forms
4. SAP interfacing technologies (ALE/IDoc, EDI, BAPIs, flat-file)

• práca na rôznorodých stabilných projektoch s najmodernejšími technológiami
• odmeňovanie zodpovedajúce samostatnej výkonnej pozícii
• nechávame priestor, aby developer navrhol a vyvíjal vlastné riešenia a držal kvalitu kódu
• možnosť zúčastniť sa prednášok a konferencií , či už ako návštevník/čka alebo aj ako prednášajúci/a
• nutnosť neustále sa vzdelávať
• možnosť si s nami zašportovať (účasť na rôznych behoch, bicyklovačkách, volejbale, turistike )
• mať skvelú komunitu kolegov (chaty, party, hackathony, konferencie, grilovačky, firemné raňajky, interný bufet, cyklodieľňu )
• výborný pracovný komfort,
• flexibilný pracovný čas, čiastočne práca z domu (HO)

Najprv si na osobnom rozhovore prejdeme vaše skúsenosti a vy sa nás môžete spýtať, čo vás zaujíma, aby sme zistili, či sa k sebe hodíme. Potom pošleme zadanie na vypracovanie a na základe jeho riešenia je možné očakávať našu odpoveď, či pozvanie na finálne stretnutie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2021 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

abas ERP - pokročilý
ABAP - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3
3

Očakávame:
• logické myslenie a analytické zručnosti
• základy programovania v ABAP-e a v ABAP-e OO, alebo podobnom objektovo orientovanom programovacom jazyku
• skúsenosti s aspoň jedným SAP modulom FI, CO, MM, SD
• ochota vzdelávať sa
• ochota cestovať k zákazníkovi
• znalosť AJ - schopnosť čítať anglickú dokumentáciu
• schopnosť návrhu optimalizácie a implementácie efektívnejších business procesov z predošlej analýzy

Výhodou:
• skúsenosti so SAP HANA a SAP ILM
• vedomosti o DB, jazyku SQL, objektovo orientovanom programovaní , UML
• znalosti iného programovacieho jazyka (Java, JavaScript, C++, Python, .NET, XML/XSLT)

BOOTIQ je „Smart Software Garage” zastrešujúca profesionálnych vývojárov, analytikov, testerov, architektov a adminov . Spoločne pracujú na projektoch, pri ktorých vzniká smart software, či webové aplikácie a poradia si aj so špecifickým zadaním, ako je výstavba veľkých databáz alebo spracovanie a vizualizáce veľkých dát. Akvizíciou EEA s.r.o. narástol BOOTIQ tím na viac ako 400 vývojárov a ročné tržby skupiny presiahnu 16 miliónov eur. Skupina tak dosiahla veľkosť, pri ktorej dokáže realizovať rozsiahle IT projekty pre klientov nielen v Českej a Slovenskej republike, ale aj v celej strednej Európe.
SLUŽBY:
E-commerce platforma - e-shop na mieru
BI reporting - manažerské, marketingové alebo skladové reporty pro lepšie rozhodovanie
Marketing - zvyšujeme výkonnosť online i offline kampaní
Grafika / UX / UI - zvyšujeme konverziu vášho webu
Optimalizácie procesov - navrhujeme a vylepšujeme procesy
Infraštruktúra - optimalizujeme náklady na prevádzku infraštruktúry pomocou služby AWS
Scraping webu - zpracovánie dát z webových stránok
Custom development - systém na mieru
Atlassian
KLIENTI:
Medzi spokojných zákazníkov patria aj velkí hráči na trhu ako T-Mobile, Plzeňský Prazdroj, GTS Alive - ISIC, Škoda, Unipetrol, Zoot, Raiffeisenbank, Allianz, Telco, či projekty pre štátnu správu.

Spoločnosť BOOTIQ len za posledný rok investovala do svojej expanzie viac ako 4 milióny eur. V tomto roku sa k nej pridala pražská digitálna agentúra Blueberry alebo spoločnosť Novasoft, ktorá v Česku patrí k lídrom v dodávke SAP technológií. Akvizíciami softvérových spoločností rozširuje spoločnosť portfólio svojich služieb a v súčasnosti obsluhuje viac ako 200 klientov. Spoločnosť má aktuálne 12 pobočiek, z nich deväť v Česku, dve na Slovensku. Pri akvizícii pribudli aj pobočky EEA v Bratislave, Nitre, Trenčíne.

Firemná kultúra v BOOTIQ je neformálna a uvoľnená tzv. garážového typu, čím chceme podporiť kreativitu, tímovost a odvahu, aby kolegovia prirodzene spolupracovali, vzájomne sa rozvíjali a posúvali ďalej. Pri hľadaní nového člena do partie sa u nás hľadí nielen na skúsenosti, ale aj vášeň pre danú technológiu, chuť pracovať na unikátnych projektoch a rozvíjať sa. Dôležité je, či kandidát zapadne do našej kultúry ako tímový hráč a či mu vyhovuje dynamický spôsob práce a rôznorodosť. V závislosti od typu projektu ponúkame možnosť pracovať z domu, na strane klienta, či z kancelárie z Bratislavy, Nitry, Trenčína, Popradu, Prahy, Brna, Plzni, Ostravy, Olomouca alebo Jihlavy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Vajnorská 100/B
831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Anabela Benedeková
Tel.: +421 905 563 017
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4063762  Dátum zverejnenia: 18.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac