SAP ABAP Developer pre BOOTIQ

BOOTIQ SK s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
3 000 - 4 000 EUR/mesiacod 2500€ Finálna suma a podmienky budú dohodnuté v závislosti od skúseností a znalostí a typu zmluvy spolupráce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V BOOTIQu aktuálne rozširujeme SAP tím na Slovensku o pozíciu ABAP Developera, ktorý sa zaujíma o nové technológie, ako sú SAP Cloud Platform a in-memory. Je to príležitosť učiť sa trendové veci a zároveň byť súčasťou dynamickej spoločnosti s možnosťou rozvíjať svoj potenciál na projektoch pre významných zákazníkov .

Čo bude vaším poslaním?
• analýza funkčných a technických požiadaviek zákazníka
• spolupráca s tímom SAP konzultantov pri dizajne technického riešenia
• programovanie v ABAP / ABAP OO / Web Dynpro
• testovanie nových riešení
• analýza, debuggovanie a hľadanie príčin chýb aplikácií
• optimalizácia programov a výkonnosti aplikácií
• dokumentovanie vývoja
• nutnosť neustále sa vzdelávať

Oblasti vývoja:
1. vývoj komplexných SAP funkcionalít, reporting,
2. SOAP, REST, Web Service, OData
3. Adobe Forms, Smart Forms
4. SAP interfacing technologies (ALE/IDoc, EDI, BAPIs, flat-file)

• práca na rôznorodých stabilných projektoch s najmodernejšími technológiami
• odmeňovanie zodpovedajúce samostatnej výkonnej pozícii
• nechávame priestor, aby developer navrhol a vyvíjal vlastné riešenia a držal kvalitu kódu
• možnosť zúčastniť sa prednášok a konferencií , či už ako návštevník/čka alebo aj ako prednášajúci/a
• možnosť si s nami zašportovať (účasť na rôznych behoch, bicyklovačkách, volejbale, turistike )
• mať skvelú komunitu kolegov (chaty, party, hackathony, konferencie, grilovačky, firemné raňajky, interný bufet, cyklodieľňu )
• výborný pracovný komfort
• flexibilný pracovný čas, 80% home office, 20% on-site
•fyzická prítomnosť v office sa vyžaduje len nárazovo v prípade meetingov (ZA,BA)

Najprv si na osobnom rozhovore prejdeme vaše skúsenosti a vy sa nás môžete spýtať, čo vás zaujíma, aby sme zistili, či sa k sebe hodíme. Potom pošleme zadanie na vypracovanie a na základe jeho riešenia je možné očakávať našu odpoveď, či pozvanie na finálne stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

ABAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Očakávame:
• logické myslenie a analytické zručnosti
• základy programovania v ABAP-e a v ABAP-e OO, alebo podobnom objektovo orientovanom programovacom jazyku
• skúsenosti ako vývojár aspoň s jedným SAP modulom FI, CO, MM, SD
• ochota vzdelávať sa
• ochota cestovať k zákazníkovi
• znalosť AJ - schopnosť čítať anglickú dokumentáciu
• schopnosť návrhu optimalizácie a implementácie efektívnejších business procesov z predošlej analýzy

Výhodou:
• skúsenosti so SAP produktami
• vedomosti o DB, jazyku SQL, objektovo orientovanom programovaní , UML
• veľkou výhodou znalosti iného programovacieho jazyka (Java, JavaScript, XML/XSLT)

BOOTIQ je členom INTEFI CAPITAL, lokálnej skupiny s medzinárodnou pôsobnosťou.
Vyvíjame software pre firmy, ktoré hľadajú individualizované riešenie pre svoju internetovú budúcnosť vo svete BI, financií, e-commerce alebo IoT.

Akvizíciou EEA s.r.o. narástol BOOTIQ tím v rámci celej skupiny na viac ako 400 vývojárov a ročné tržby skupiny presiahnu 16 miliónov eur. Skupina tak dosiahla veľkosť, pri ktorej dokáže realizovať rozsiahle IT projekty pre klientov nielen v Českej a Slovenskej republike, ale aj v celej strednej Európe.
Postupne sa k skupine pridala pražská digitálna agentúra Blueberry alebo spoločnosť Novasoft, ktorá v Česku patrí k lídrom v dodávke SAP technológií. Akvizíciami softvérových spoločností rozširuje spoločnosť portfólio svojich služieb a v súčasnosti obsluhuje viac ako 200 klientov.

KLIENTI:
Medzi spokojných zákazníkov patria aj velkí hráči na trhu ako T-Mobile, Plzeňský Prazdroj, GTS Alive - ISIC, Škoda, Unipetrol, Zoot, Raiffeisenbank, Allianz, Telco, či subjekty štátnej správy.

Firemná kultúra v BOOTIQ SK je neformálna a uvoľnená tzv. garážového typu, čím chceme podporiť kreativitu, tímovost a odvahu, aby kolegovia prirodzene spolupracovali, vzájomne sa rozvíjali a posúvali ďalej. Pri hľadaní nového člena do partie sa u nás hľadí nielen na skúsenosti, ale aj vášeň pre danú technológiu, chuť pracovať na unikátnych projektoch a rozvíjať sa. Dôležité je, či kandidát zapadne do našej kultúry ako tímový hráč a či mu vyhovuje dynamický spôsob práce a rôznorodosť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4063762  Dátum zverejnenia: 29.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac