Reagujte bez životopisu

Robotník v zlievarni - 3 zmeny

Booster Precision Components (Povazska Bystrica) s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 2779, Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
1 140 - 1 500 EUR/mesiacmzda sa skladá z hodinovej mzdy 5,58 € + príplatok za prácu v hluku + dochádzkový bonus. K tomu príplatky za nočné zmeny a výkonnostný bonus. Celková hrubá mzda okolo 1400 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluhovanie strojov, prístrojov a zariadení v zlievarni

- Zabezpečovanie činností potrebných k správnemu chodu zlievarne

- Vykonávanie pomocných činností v zlievarni, obsluha taviacej pece a liacieho stroja

- Doprava do zamestnania

- Príspevok na DDS

- Dochádzkový bonus

- Finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa a pod.

- 13ty a 14ty plat

Informácie o výberovom konaní

Práca v trojzmennej prevádzke (pondelok-piatok);

Pre viac informácii volajte na : +421 911 954 752

Ďakujeme za Váš záujem o prácu v našej spoločnosti - kontaktovať však budeme len uchádzačov spĺňajúcich požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zdravotný stav,

- spoľahlivosť

- práca je vhodnejšia pre mužov - práca v zlievarni

Booster Precision Components (Povazska Bystrica) s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny Booster. V Považskej Bystrici sa venujeme hutníckej výrobe a obrábaniu kovov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4737752  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 140 EUR/mesiac