Majster zlievarne

Booster Precision Components (Povazska Bystrica) s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 273, 017 01 Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dohliadanie a koordinovanie činností výrobného procesu tak, aby bolo zabezpečené splnenie výrobného plánu
- vedenie, motivovanie, ohodnocovanie a spolupráca pri výbere podriadených zamestnancov
- plánovanie a organizovanie práce
- organizovanie nepriamych činností (údržba, zabezpečenie materiálu)
- vykonávanie kontroly a evidencie dochádzky
- kontrola dodržiavania pracovnej disciplíny a predpisov BOZP, PO a používania predpísaných ochranných prostriedkov a pomôcok

13. a 14. plat
doprava do zamestnania
stabilné zamestnanie a istota pravidelného príjmu
príspevok na DDS vo výške 2 % z hrubej mzdy
mesačná variabilná zložka
dochádzkový bonus
zmenové príplatky nad rámec Zákonníka práce
finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa a pod.

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Práca v trojzmennej prevádzke, spoľahlivosť, zodpovednosť, pracovitosť, ochota spolupracovať.

Booster Precision Components (Povazska Bystrica) s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny Booster. V Považskej Bystrici sa venujeme hutníckej výrobe a obrábaniu kovov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3829908  Dátum zverejnenia: 19.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac