Skladník - práca na 2 zmeny

Booster Precision Components (Povazska Bystrica) s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 286, 017 01 Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Od 1 300 EUR/hod.Mzda je hodinová a skladá sa zo základnej mzdy 6 €/hod + príplatok za prácu v hluku + výkonnostný bonus + dochádzkový bonus. Po zaučení sa základná mzda zvyšuje o 90 € za mesiac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- uskladnenie jednotlivých materiálov v skladoch a na pracoviskách
- prísun a odsun materiálu na pracoviskách podľa plánu výroby
- práca so skladovou technikou
- nakládka a vykládka tovaru pomocou vysokozdvižného vozíka
- práca na dve zmeny (ranná/poobedná)

- dochádzkový bonus
- finančné príspevky pri pracovných a životných jubileách
- príspevok do 3. piliera
- 13ty a 14ty plat

Ďakujeme za váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Pre viac informácii volajte: 0911 954 752

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax na podobnej pozícií
- preukaz VZV
- samostatnosť
- spoľahlivosť

Booster Precision Components (Povazska Bystrica) s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny Booster. V Považskej Bystrici sa venujeme hutníckej výrobe a obrábaniu kovov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3828640  Dátum zverejnenia: 10.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/hod.