Metalurg

Booster Precision Components (Povazska Bystrica) s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka, Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vypracovávať dávkovací predpis pre všetky druhy odlievaných materiálov
Zabezpečovať a kontrolovať evidenciu tavieb v tavebnom denníku
Vydávať sprievodnú dokumentáciu odliatkov, kontrolovať jej vyplňovanie pracovníkmi
Obsluhovať spektrometer
Vykonávať dokladovú vstupnú kontrolu vsádzkového výrobného materiálu
Vypracovávať technickú dokumentáciu v oblasti metalurgie - tavenie a odlievanie
Vypracovávať odborné analýzy v oblasti metalurgie
Riadiť a kontrolovať proces tavenia a odlievania
Vypracovávať technologické postupy výroby liatia

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1 500 € brutto/mesiac v závislosti od skúseností

13. a 14. plat (50% základnej mesačnej mzdy), stabilné zamestnanie a istota pravidelného príjmu, vyššia nominálna hodnota stravných lístkov, finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa a pod.

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis v slovenskom a v anglickom jazyku spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2019 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
SAP - základy
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Technická zručnosť, komunikačné zručnosti, analytické a logické myslenie.

Booster Precision Components (Povazska Bystrica) s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny Booster, ktorá je významným európskym dodávateľom presných komponentov a zostáv pre turbodúchadlové a hydraulické systémy do automobilov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Robotnícka 2143/79
017 01 Považská Bystrica

Kontakt

ID: 3774800   Dátum zverejnenia: 31.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 500 € brutto/mesiac v závislosti od skúseností