Nastavovač CNC strojov

Booster Precision Components (Povazska Bystrica) s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka, Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 300 eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie nastavenia strojov podľa požiadaviek a v zadanom čase
Zabezpečenie informačného toku v prípade problémov s technológiou, nástrojmi atď. na oddelenie inžinieringu
Aplikovanie metodológie na okamžité riešenie problémov vzniknutých na zverených projektoch /nastavovanie nových projektov atď./
Zabezpečenie regulárneho postupu v prípade zlepšovacích návrhov
Spolupráca pri optimalizačných riešeniach s oddelením inžinieringu
Dohľad nad plynulým chodom zverených zariadení
Spolupráca s ostatnými oddeleniami pri výrobe vzoriek a optimalizácii procesu
Trojzmenná pracovná doba

13. a 14. plat (50% základnej mesačnej mzdy), doprava do zamestnania, stabilné zamestnanie a istota pravidelného príjmu, vyššia nominálna hodnota stravných lístkov, príspevok na DDS vo výške 2 % z hrubej mzdy, mesačná variabilná zložka, zmenové príplatky nad rámec Zákonníka práce, finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa a pod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Skúsenosti z oblasti automatických liniek a robotizácie
Organizačné schopnosti
Znalosť strojových programov

Booster Precision Components (Povazska Bystrica) s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny Booster. V Považskej Bystrici sa venujeme hutníckej výrobe a obrábaniu kovov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3557433  Dátum zverejnenia: 10.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 300 eur brutto